Speellijsten

AVONDVOORSTELLINGEN 2018/2019

 

PIV HUVLUV met 'Zijn er nog vragen?' (reprise)

 

Do 19.07.2018 - Theater Tinnenpot in Gent (09/233.77.88) 

Vr 14.09.2018 – CC De Branding in Middelkerke (0495/202.083) 

Za 22.09.2018 –  Ontmoetingscentrum Moere in Moere (Gistel) (0486/485.765)

Do 27.09.2018 – CC Ter Dilft in Bornem (03/890.69.30)

Vr 28.09.2018 – CC Guldenberg in Wevelgem (056/433.495)

Za 29.09.2018 – CC De Mena in Rotselaar (016/616.407)

Vr 05.10.2018 – CC De Ververij in Ronse (055/232.801)

Do 18.10.2018 - CC Vredeberg in Lier (03/488.06.79)

Za 20.10.2018 – CC Scharpoord in Knokke (050/630.430)

Vr 26.10.2018 – CC De Steenoven in Herzele (0476/630.226)

Za 03.11.2018 –  OC SWOK in Staden (0486/441.971)

Do 08.11.2018 - Theater Het Klokhuis in Antwerpen (03/231.71.81)

Za 10.11.2018 – CC De Groene Meersen in Zedelgem (050/822.321)

Vr 16.11.2018 - CC De Feniks in Wingene (051/650.062) 

Za 17.11.2018 - CC City in Nieuwpoort (058/795.000)

Vr 23.11.2018 – CC De Bunder in  Moorslede (051/700.285)

Wo 28.11.2018 – CC Stroming in Evergem (uitverkocht)

Vr 30.11.2018 -  Literaire Kring in Gent (uitverkocht) 

Vr 07.12.2018 – CC ‘t Spoor in Harelbeke (056/733.420)
 

Wo 12.12.2018 - Theater Tinnenpot Gent (uitverkocht)
 

Do 13.12.2018 – CC Aula Gemeentehuis in Aalter (uitverkocht) 

Do 20.12.2018 – CC De Klaproos in Nevele (09/321.92.76) 

Ma 14.01.2019 – CC De Woeker in Oudenaarde (uitverkocht)  

Wo 16.01.2019 – GC De Volkskring in Lede (uitverkocht)  

Vr 25.01.2019 – GC De Wildeman in  Herent (016/853.020) 
 

Vr 01.02.2019 – CC De Muze in Meise (02/892.24.40)  

Za 09.02.2019 – CC ‘t Groenendal in Merelbeke (09/210.35.80) 

Za 16.02.2019 – GC De Wervel in Bellegem (056/25.95.71)
  

Vr 01.03.2019 – CC De Woeker in Oudenaarde (055/301.366) 
 

Vr 08.03.2019 – CC Hoogen Pad in Maldegem (050/710.021) 

Vr 22.03.2019 –  Theaterzaal Roxy in Temse (03/710.12.71)  

Vr 29.03.2019 - MSKA Roeselare (0474/438416)  

Za 30.03.2019 – CC Merksem in Merksem (03/641.62.10) 

Do 04.04.2019 – Stadsschouwburg in Mechelen (070/222.800) 

za 04.05.2019 – CC Achterolmen  Maaseik (089/569.956)  

Do 09.05.2019 – CC De Herbakker in Eeklo (09/218.27.27) 
 

Do 16.05.2019 – CC het Gasthuis in Aarschot (016/564.824)

Do 23.05.2019 - The Box in Oostende (0494/853.629)

Vr 24.05.2019 - The Box in Oostende (0494/853.629) 

Za 21.09.2019 – CC Nova in  Nazareth (popallure.be

Vr 29.11.2019 - CC Kadans in Wuustwezel (03/669.89.45) 

Za 07.12.2019 - Theater De Minne in Lebbeke (0473/372.135) 

 

 

 

WALTER BAELE met zijn nieuwe show 'No Man Show' (reprise)

 

Do 19.07.2018: De Centrale Gent (Gentse Feesten om 19u30) – 09/233.77.88 of http://www.uitbureau.be/voorstelling?VoorstellingId=5167 

 

Vr 20.07.2018: De Centrale Gent (Gentse Feesten om 19u30) – 09/233.77.88 of http://www.uitbureau.be/voorstelling?VoorstellingId=5167 

 

Za 21.07.2018: De Centrale Gent (Gentse Feesten om 14u30) – 09/233.77.88 of http://www.uitbureau.be/voorstelling?VoorstellingId=5167 

 

Za 21.07.2018: De Centrale Gent (Gentse Feesten om 19u30) – 09/233.77.88 of http://www.uitbureau.be/voorstelling?VoorstellingId=5167 

 

Do 25.10.2018: CC Middelkerke – 059/31.95.53

 

Za 03.11.2018: CC Torhout – 050/22.11.50 

 

Vr 21.12.2018: CC Roeselare – 051/265.700 

 

Za 19.01.2019: CC Hamme – 052/48.09.48 

 

Za 26.01.2019: CC Nazarethwww.popallure.be 

 

Za 02.02.2019: CC Wervik – 056/95.24.17 

 

Za 09.02.2019: CC Meulebeke – 051/48.80.80

 

Vr 15.02.2019: CC Tielt – 051/428.220 

 

Do 28.02.2019: CC Willebroek – 03/866.92.00  

 

Wo 20.03.2019: CC Waregem

 

 

  

MATTHIAS ROMIR met 'Life is...' (reprise)

 

 

 

 

TABLEAU NR. 1 met '2 flikken' (reprise)

Wo 23.01.2019 - CC Sint-Pieters-Leeuw (02/371.22.62) matinee

 

Vr 01.02.2019 - Fakkeltheater Antwerpen (070/246.036)

 

Za 02.02.2019 - Fakkeltheater Antwerpen (070/246.036)

 

Zo 03.02.2019 - Fakkeltheater Antwerpen (070/246.036) matinee

 

Vr 08.02.2019 - CC Koekelare (051/61.04.94)

 

Za 09.02.2019 - CC Zwijndrecht (03/250.49.90)

 

Vr 15.02.2019 - CC Herzele (053/60.60.90)

 

Za 02.03.2019 - CC Berlare (052/43.25.50)

 

Vr 08.03.2019 - CC Bredene (059/561.960)

 

Wo 13.03.2019 - CC Middelkerke (059/31.95.53) matinee

 

Vr 22.03.2019 - CC Linkebeek (www.demoelie.be

 

Do 28.03.2019 - CC Merksem (03/641.62.10) matinee

 

Za 30.03.2019 - CC Oud-Turnhout (014/46.22.27)

 

Vr 03.05.2019 - Bibliotheek Elsschot Antwerpen (03/219.60.77)

 

* Het exacte uur is te verkrijgen bij reservatie

 

 

STENZEL & KIVITS met 'The Impossible Concert' (2de reprise)

 

  

 

Derek

 

 

 

 

 

JEUGDTHEATER 2017-2018

 

 

TWEELICHT & ZOON met ‘Patje, de Kikkerprins’, ‘Alleendje’, ‘Jeanne’, ‘Fons Don Quichote’, ‘Pinocchio’ en ‘De Ark van NoWay’

 

Di 26.09.2017 om 10u30: CC Bocholt (Kikker) 

 

Di 26.09.2017 om 13u30: CC Bocholt (Kikker) 

 Do 28.09.2017 om 10u30: CC Sint-Gillis-Waas (Kikker)  

Do 28.09.2017 om 14u00: CC Sint-Gillis-Waas (Kikker) 

 

Di 03.10.2017 om 10u30: CC Zonhoven (Kikker) 

 

Di 03.10.2017 om 13u30: CC Zonhoven (Kikker) 

 

Ma 09.10.2017 om 10u00: CC Bredene (Kikker) 

 

Ma 09.10.2017 om 14u00: CC Bredene (Kikker)  

 

Di 10.10.2017 om 10u00: CC Bredene (Kikker) 

 

Di 10.10.22017 om 14u00: CC Bredene (Kikker)

 

Di 17.10.2017 om 10u30: CC Overijse (Kikker) 

 

Di 17.10.2017 om 13u30: CC Overijse (Kikker) 

 

Do 19.10.2017 om 10u30: CC Maldegem (Kikker) 

 

Do 19.10.2017 om 14u00: CC Maldegem (Kikker) 

 

Vr 20.10.2017 om 10u30: CC Lanaken (Kikker) 

 

Vr 20.10.2017 om 13u30: CC Lanaken (Kikker)

 

Di 24.10.2017 om 10u30: CC Overijse (Don Q) 

 

Di 24.10.2017 om 13u30: CC Overijse (Don Q) 

 

Zo 05.11.2017 om 15u00: CC Lier (ARK) 

 

Ma 06.11.2017 om 09u15: CC Lier (ARK) 

 

Ma 06.11.2017 om 10u30: CC Lier (ARK) 

 

Ma 06.11.2017 om 13u30: CC Lier (ARK) 

 

Di 07.11.2017 om 10u00: CC Ronse (ARK)

 

Di 07.11.2017 om 13u30: CC Ronse (ARK) 

 

Do 09.11.2017 om 10u00: CC Oudenburg (Kikker) 

 

Do 09.11.2017 om 14u00: CC Oudenburg (Kikker) 

 

Ma 13.11.2017 om 14u00: CC Moorslede (ARK) 

 

Di 14.11.2017 om 10u30: CC Leopoldsburg (ARK) 

 

Di 14.11.2017 om 13u30: CC Leopoldsburg (ARK) 

 

Do 16.11.2017 om 10u30: CC Hamme (ARK) 

 

Di 21.11.2017 om 10u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (Kikker) 

 

Di 21.11.2017 om 13u30: CC Sint-Pieters-Leeuw (Kikker) 

 

Di 05.12.2017 om 10u00: CC Temse (Kikker) 

 

Di 05.12.2017 om 13u45: CC Temse (Kikker) 

 

Do 14.12.2017 om 10u00: CC Sint-Agatha-Berchem (PINO) 

 

D0 14.12.2017 om 13u30: CC Sint-Agatha-Berchem (PINO) 

 

Wo 03.01.2018 om 14u00: CC Keerbergen (PINO)

 

Di 09.01.2018 om 10u00: OC De Stringe Anzegem (DON Q) 

 

Di 09.01.2018 om 14u00: OC De Stringe Anzegem (DON Q) 

 

Do 11.01.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Do 11.01.2018 om 13u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Vr 12.01.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Vr 12.01.2018 om 13u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Di 16.01.2018 om 10u00: CC Opglabbeek (Kikker) 

 

Di 16.01.2018 om 13u45: CC Opglabbeek (Kikker) 

 

Do 18.01.2018 om 10u45: CC Tienen (ARK) 

 

Do 18.01.2018 om 13u30: CC Tienen (ARK) 

 

Zon 21.01.2018 om 15u00: CC Leopoldsburg (ALLEEN + orkest) 

 

Zo 11.02.22018 om 14u30: CC Oudenaarde (Kikker)

 

Ma 19.02.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Ma 19.02.2018 om 13u30: CC Wuustwezel (Kikker)

 

Di 20.02.2018 om 10u00: CC Waasmunster (PINO) 

 

Di 20.02.2018 om 14u00: CC Waasmunster (PINO) 

 

Wo 21.02.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Do 22.02.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Do 22.02.2018 om 13u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Vr 23.02.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (Kikker)

 

Di 27.02.2018 om 10u15: CC Poperinge (Don Q) 

 

Di 27.02.2018 om 13u30: CC Poperinge (Don Q)

 

Wo 28.02.2018 om 10u15: CC Poperinge (Don Q) 

 

Vr 02.03.2018 om 09u00: CC Kortemark (Kikker)

 

Vr 02.03.2018 om 10u30: CC Kortemark (Kikker) 

 

Vr 02.03.2018 om 13u30: CC Kortemark (Kikker) 

 

Di 06.03.2018 om 10u30: CC Knokke-Heist (ARK) 

 

Di 06.03.2018 om 14u00: CC Knokke-Heist (ARK) 

 

Wo 07.03.2018 om 10u00: CC Knokke-Heist (ARK) 

 

Zo 18.03.2018 om 14u30: CC Aartselaar (ALLEEN + orkest) 

 

Di 20.03.2018 om 10u00: CC Ravels (PINO) 

 

Di 20.03.2018 om 13u30: CC Ravels (PINO) 

 

Do 29.03.2018 om 14u00: OC Heule (DON Q) 

 

Do 12.04.2018 om 14u30: CC Kortemark (PINO) 

 

Zo 15.04.2018 om 15u00: CC Middelkerke (PINO) 

 

Di 24.04.2018 om 14u00: CC Wielsbeke (PINO) 

 

Di 08.05.2018 om 10u00: CC Lier (JEANNE) 

 

Di 08.05.2018 om 14u00: CC Lier (JEANNE) 

 

Di 15.05.2018 om 10u00: CC Zwevezele/Wingene (Kikker) 

 

Di 15.05.2018 om 14u00: CC Zwevezele/Wingene (Kikker) 

 

Di 29.05.2018 om 13u30: CC Hoeselt (Kikker)

 

 

 

SIMONE DE JONG met ‘Kluizelaar’

 

Di 03.10.2017 om 09u00: Oude Badhuis Antwerpen 

 

Di 03.10.2017 om 11u00: Oude Badhuis Antwerpen

 

Di 03.10.2017 om 14u00: Oude Badhuis Antwerpen

 

Zo 08.10.2017 om 14u00: CC Aarschot

 

Zo 08.10.2017 om 16u00: CC Aarschot

 

Di 10.10.2017 om 09u30: CC Bree

 

Di 10.10.2017 om 10u45: CC Bree

 

Di 10.10.2017 om 13u45: CC Bree

 

Di 14.11.2017 om 09u15: CC Hamme (succesoptie)

 

Di 14.11.2017 om 10u30: CC Hamme

 

Di 14.11.2017 om 14u00: CC Hamme

 

Di 21.11.2017 om 10u00: CC Temse 

 

Di 21.11.2017 om 13u45: CC Temse

 

Do 23.11.2017 om 10u00: OC Het Stadsmagazijn Antwerpen 

 

Do 23.11.2017 om 13u30: OC Het Stadsmagazijn Antwerpen

 

Di 16.01.2018 om 09u15: CC Bonheiden

 

Di 16.01.2018 om 10u30: CC Bonheiden

 

Di 16.01.2018 om 13u45: CC Bonheiden

 

Ma 22.01.2018: CC Mol

 

Di 23.01.2018: CC Mol

 

Zo 04.02.2018 om 09u20: OC Ansold in Anzegem

 

Zo 04.02.2018 om 11u00: OC Ansold in Anzegem

 

Di 06.02.2018 om 10u15: CC ’t Kerksken te Kapellen

 

Di 06.02.2018 om 14u15: CC ’t Kerksen te Kapellen

 

Wo 07.02.2018 om 10u15: CC ’t Kerksken te Kapellen

 

Do 15.02.2018 om 15u00: VTC Mena te Rotselaar

 

Di 20.02.2018 om 10u30: CC De Bijenkorf te Assenede

 

Di 20.02.2018 om 13u30: CC De Bijenkorf te Assenede

 

Di 27.02.2018 om 10u30: CC Aartselaar

 

Di 27.02.2018 om 14u00: CC Aartselaar

 

Do 08.03.2018 om 13u30: VC De Kruierie te Balen

 

Ma 12.03.2018: CC Menen

 

Di 13.03.2018: CC Menen

 

Di 20.03.2018 om 10u00: ICC De Centrale te Gent

 

Di 20.03.2018 om 14u00: ICC De Centrale te Gent

 

Do 17.05.2018 om 13u30: GCC Coloma te Sijnt-Pieters-Leeuw

 

Vr 18.05.2018 om 10u00: GCC Coloma te Sint-Pieters-Leeuw

 

Vr 18.05.2018 om 13u30: GCC Coloma te Sint-Pieters-Leeuw

 

 

 

ELLEN SMETS THEATER met ‘1, 2, 3’ en ‘Broemmm)

 

Ma 25.09.2017 om 10u00: Bredene België  (BROEM)

 

Ma 25.09.2017 om 14u00: CC Bredene (BROEM)

 

Di 26.09.2017 om 10u00: CC Bredene (BROEM)

 

Di 26.09.2017 om 14u00: CC Bredene (BROEM)

 

Di 03.10.2017 om 13u30: CC Linkebeek (HAT)

 

Ma 16.10.2017 om 10u30: CC Asse België  (BROEM)

 

Ma 16.10.2017 om 13u30: CC Asse (BROEM)

 

Di 17.10.2017 om 09u15: CC Asse (BROEM)

 

Di 17.10.2017 om 10u30: CC Asse (BROEM)

Di 17.10.2017 om 13u30: CC Asse (BROEM)

 

Vr 20.10.2017 om 10u30: CC Tongeren  (1.2.3 )

 

Vr 20.10.2017 om 13u30: CC Tongeren (1.2.3)

 

Zo 22.10.2017 om 11u00: CC Overijse (BROEM)

 

Di 07.11.2017 om 09u30: CC Izegem  (BROEM)

 

Di 07.11.2017 om 10u30: CC Izegem (BROEM)

 

Di 07.11.2017 om 13u45: CC Izegem (BROEM)

 

Do 09.11.2017 om 10u00: CC Rollegem (123)

 

Do 09.11.2017 om 14u00: CC Rollegem (123)

 

Ma 14.11.2017 om 09u00: CC Opglabbeek (BROEM)

 

Ma 14.11.2017 om 10u30: CC Opglabbeek (BROEM)

 

Ma 14.11.2017 om 13u30: CC Opglabbeek (BROEM)

 

Ma 20.11.2017 om 13u45: CC Evergem (BROEM) – optie

 

Di 21.11.2017 om10u00: CC Evergem (BROEM)

 

Di 21.11.2017 om 13u45: CC Evergem (BROEM)

 

Do 23.11.2017 om 10u30: CC Peer (BROEM) 

 

Do 23.11.2017 om 13u30: CC Peer (BROEM)

 

Di 28.11.2017 om 09u15: CC Wingene (BROEM)

 

Di 28.11.2017 om 10u20: CC Wingene (BROEM)

 

Di 28.11.2017 om 14u00: CC Wingene (BROEM)

 

Do 30.11.2017 om 09u15: CC Ravels (BROEM)

 

Do 30.11.2017 om 10u45: CC Ravels (BROEM)

 

Zo 10.12.2017 om 11u00: CC De Buiting Paal/Beringen (BROEM)

 

Zo 10.12.2017 om 14u00: CC De Buiting Paal/Beringen (BROEM)

 

Ma 11.12.2017 om 09u15: CC De Buiting Paal/Beringen (BROEM)

 

Ma 11.12.2017 om 10u45: CC De Buiting Paal/Beringen (BROEM)

 

Ma 11.12.2017 om 13u30: CC De Buiting Paal/Beringen (BROEM)

 

Di 12.12.2017 om 13u45: CC Meeuwen-Gruitrode (BROEM)

 

Do 14.12.2017 om 10u30: CC Overijse (BROEM)

 

Do 14.12.2017 om 13u30: CC Overijse (BROEM)

 

Zo 07.01.2018 om 14u30: Theater Mechelen (BROEM)

 

Di 09.01.2018 om 10u00: CC Lokeren (BROEM)

 

Di 09.01.2018  om 13u45: CC Lokeren (BROEM)

 

Wo 10.01.2018 om 10u00: CC Lokeren (BROEM)

 

Di 16.01.2018 om 10u30: CC Aarschot (BROEM)

 

Di 16.01.2018 om 13u30: CC Aarschot (BROEM)

 

Do 18.01.2018 om 09u15: CC Lier (BROEM)

 

Do 18.01.2018 om 10u30: CC Lier (BROEM)

 

Do 18.01.2018 om 13u30: CC Lier (BROEM)

 

Di 23.01.2018 om 10uu0: CC De Pinte (BROEM)

 

Di 23.01.2018 om 14u00: CC De Pinte (BROEM)

 

Do 01.02.2018 om 10u00: CC Moorslede (BROEM)

 

Do 01.02.2018 om 14u00: CC Moorslede (BROEM)

 

Ma 05.02.2018 om 14u00: CC Oudenaarde (BROEM)

 

Di 06.02.2018 om 10u00: CC Oudenaarde (BROEM)

 

Di 06.02.2018 om 14u00: CC Oudenaarde (BROEM)

 

Wo 07.02.2018 om 10u00: CC Oudenaarde (BROEM) – optie

 

Do 08.02.2018 om 10u00: CC Oudenaarde (BROEM)

 

Wo 14.02.2018 om 13u30: CC Hamme (BROEM)

 

Wo 14.02.2018 om 15u00: CC Hamme (BROEM)

 

Di 20.02.2018 om 14u00: CC Zwalm (BROEM)

 

Di 06.03.2018 om 09u00: CC Vilvoorde (BROEM)

 

Di 06.03.2018 om 11u00: CC Vilvoorde (BROEM)

 

Di 06.03.2018 om 14u00: CC Vilvoorde (BROEM)

 

Do 08.03.2018 om 14u00: CC Bellegem (HATSJOE)

 

Ma 12.03.2018 om 10u00: CC Beveren (BROEM)

 

Ma 12.03.2018 om 14u00: CC Beveren (BROEM)

 

Di 13.03.2018 om 09u15: CC Beveren (BROEM)

 

Di 13.03.2018 om 11u00: CC Beveren (BROEM)

 

Di 13.03.2018 om 14u00: CC Beveren (BROEM)

 

Ma 19.03.2018 om 10u00: CC Herent (BROEM)

 

Ma 19.03.2018 om 14u00: CC Herent (BROEM)

 

Di 20.03.2018 om 10u00: CC Herent (BROEM)

 

Di 20.03.2018 om 14u00: CC Herent (BROEM)

 

Zo 25.03.02018 om 10u30: CC Sint-Genesius-Rode (BROEM)

 

Zo 25.03.2018 om 13u30: CC Sint-Genesius-Rode (BROEM)

 

Di 27.03.2018 om 10u00: CC Hoeselt (BROEM)

 

Vr 30.03.2018 om 10u30: CC De Panne (BROEM)

 

Ma 23.04.2018 om 10u30: ICC De Centrale Gent (BROEM)

 

Ma 23.04.2018 om 13u30: ICC De Centrale Gent (BROEM)

 

Do 26.04.2018 om 09u00: CC Kontich (1.2.3)

 

Do 26.04.2018 om 11u00: CC Kontich (1.2.3)

 

Do 26.04.2018 om 14u00: CC Kontich (1.2.3)

 

Ma 07.05.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (BROEM)

 

Ma 07.05.2018 om 13u30: CC Wuustwezel (BROEM)

 

Di 08.05.2018 om 09u15: CC Wuustwezel (BROEM)

 

Di 08.05.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (BROEM)

 

Di 08.05.2018 om 13u30: CC Wuustwezel (BROEM)

 

Wo 09.05.2018 om 09u15: CC Wuustwezel (BROEM)

 

Wo 09.05.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (BROEM)

 

Di 15.05.2018 om 10u30: CC Beernem (BROEM)

 

Di 15.05.2018 om 13u30: CC Beernem (BROEM)

 

Di 29.05.2018 om 09u15: CC Ninove (BROEM) 

 

Di 29.05.2018 om 10u30: CC Ninove (BROEM)

 

Di 29.05.2018 om 13u30: CC Ninove (BROEM) 

 

 

MALOU & JUDITH met ‘In de verte’

 

Wo 18.10.2017 om 09u30: CC Heist-op-den-Berg

 

Wo 18.10.2017 om 10u45: CC Heist-op-den-Berg

 

Do 19.10.2017 om 09u30: CC Heist-op-den-Berg

 

Do 19.10.2017 om 10u45: CC Heist-op-den-Berg

 

Do 19.10.2017 om 13u30: CC Heist-op-den-Berg

 

Di 07.11.2017 om 09u15: CC Zonhoven

 

Di 07.11.2017 om10u30: CC Zonhoven

 

Di 07.11.2017 om 13u30: CC Zonhoven

 

Di 14.11.2017 om 09u15: CC Tongeren

 

Di 14.11.2017 om 10u30: CC Tongeren

 

Di 14.11.2017 om 13u30: CC Tongeren

 

Za 18.11.2017 om 14u00: CC Mechelen

 

Za 18.11.2017 om 16u00: CC Mechelen

 

Zo 19.11.2017 om 11u00: CC Mechelen

 

Zo 19.11.2017 om 15u00: CC Mechelen

 

Ma 20.11.2017 om 10u00: CC Mechelen

 

Ma 20.11.2017 om 13u30: CC Mechelen

 

Di 21.11.2017 om 10u00: CC Mechelen

 

Di 21.11.2017 om 13u30: CC Mechelen

 

Wo 22.11.2017 om 10u00: CC Mechelen 

 

Zo 26.11.2017 om 11u00: CC Bierbeek

 

Zo 26.11.2017 om 14u00: CC Bierbeek

 

Do 30.11.2017 om 10u30: school in Beerse

 

Do 30.11.2017 om 13u00: school in Beerse

 

Di 05.12.2017 om 10u00: CC Zele

 

Di 05.12.2017 om 14u00: CC Zele

 

Wo 06.12.2017 om 09u00: CC Zele

 

Wo 06.12.2017 om 10u30: CC Zele

 

Di 12.12.2017 om 09u30: CC Sint-Truiden

 

Di 12.12.2017 om 11u00: CC Sint-Truiden

 

Di 12.12.2017 om 13u45: CC Sint-Truiden

 

Ma 18.12.2017 om 14u00: Dorpshuis in Hulste/Harelbeke

 

Zo 07.01.2018 om 11u00: CC Geraardsbergen

 

Zo 07.01.2018 om 15u00: CC Geraardsbergen

 

Do 01.03.2018 om 10u30: CC Temse

 

Do 01.03.2018 om 13u45: CC Temse

 

Do 15.03.2018 om 09u00: CC Hamme

 

Do 15.03.2018 om 10u30: CC Hamme

 

Zo 25.03.2018 om 14u30: CC Diest 

 

Zo 25.03.2018 om 16u30: CC Diest

 

Di 27.03.2018 om 09u00: CC Tienen

 

Di 27.03.2018 om 10u45: CC Tienen

 

Di 27.03.2018 om 13u30: CC Tienen

 

Di 08.05.2018 om 10u00: CC Menen

 

Di 08.05.2018 om 14u00: CC Menen

 

 

PIV HUVLUV met ‘Commissaris Piv’

 


Di 03.10.2017 om 10u00: CC Wervik

 

Di 03.10.2017 om 13u30: CC Wervik

 

Di 17.10.2017 : CC Nazareth

 

Ma 13.11.2017 om 10u30: CC Herent

 

Ma 13.11.2017 om 14u00: CC Herent

 

Di 14.11.2017 om 10u30: CC Herent

 

Di 14.11.2017 om 14u00: CC Herent

 

Ma 20.11.2017 om 10u00: CC Palace Deinze

 

Ma 20.11.2017 om 14u00: CC Palace Deinze


Do 07.12.2017 om 10u00: CC Kubox Kuurne


Do 07.12.2017 om 14u00: CC Kubox Kuurne

 

Di 12.12.2017 om 10u00: CC Zwalm

 

Do 04.01.2018 om 14u00: CC Kapellen

 

Wo 17.01.2018 om 10u00: OC Lichtervelde

 

Do 08.02.2018 om 13u30: CC De Bosuil Overijse

 

Di 20.02.2018 om 13u45: CC Eeklo

 

Vr 23.02.2018 om 14u00: CC Oostkamp

 

Za 24.02.2018 om 20u00: CC Middelkerke

 

Ma 05.03.2018 om 13u45: CC Geel

 

Di 06.03.2018 om 10u30: CC Geel

 

Di 06.03.2018 om 13u45: CC Geel


Di 13.03.2018 om 10u30: CC Zwijndrecht


Di 13.03.2018 om 13u45: CC Zwijnrecht

 

Wo 11.04.2018 om 15u00: CC Waregem

 

 

THEATER OZ met ‘Circus van ooit’ 

 

 

Do 05.10.2017 om 10u00: CC Bredene

 

Do 05.10.2017 om 14u00: CC Bredene

 

Wo 11.10.2017 om 10u30: Huis van Culturen Sint-Jans-Molenbeek 

 

Wo 11.10.2017 om 14u00: Huis van Culturen Sint-Jans-Molenbeek

 

Zo 19.11.2017 om 10u30: CC Jette

 

Ma 20.11.2017 om 10u00: CC Jette

 

Ma 20.11.2017 om 14u00: CC Jette 

 

 

FEIKES HUIS met ‘TikTak’ en ‘Panama’ 

 

Ma 23.10.2017 om 10u00: Bib Permeke Antwerpen (Panama)

 

Ma 23.10.2017 om 13u30: Bib Permeke Antwerpen (Panama)

 

Zo 26.11.2017 om 11u00: Bib Permeke Antwerpen (Tik Tak)

 

Di 30.01.2018 om 10u30: CC Tessenderlo (Panama)

 

Di 30.01.2018 om 13u30: CC Tessenderlo (Panama)

 

Wo 14.03.2018 om 14u00: CC Tienen (Panama)

 

Ma 19.03.2018 om 14u00: CC Kortemark (Panama)

 

Di 20.03.2018 om 09u00: CC Kortemark (Panama – succesoptie)

 

Di 20.03.2018 om10u30: CC Kortemark (Panama – succesoptie)

 

Di 20.03.2018 om 14u00: CC Kortemark (Panama – succesoptie)

 

 

 

NIJNTJE OP DE FIETS

 

Wo 08.11.2017: CC Landen

 

Za 17.03.2018 om 14u30: CC Opglabbeek

 

Di 19.06.2018 om 10u30: CC Overijse - succesoptie

 

Di 19.06.2018 om 13u30: CC Overijse 

 

 

HET KLEURFEEST

 

Zo 17.09.2017 om 14u00: Kunst op de Markt te Bilzen

 

 

 

4BEAT 

 

Ma 20.11.2017 om 14u00: CC Opwijk

 

Di 21.11.2017 om 09u30: CC Opwijk

 

Di 21.11.2018 om 11u00: CC Opwijk

 

Di 21.11.2018 om 14u00: CC Opwijk

 

Di 23.01.20218 om 13u45: CC Izegem 

 

 

THEATER TERRA met ‘De kleine Kikkershow’ 

 

Zo 15.10.2017 om 10u30: CC Sint-Truiden

 

Zo 15.10.2017 om 15u00: CC Sint-Truiden

 

Ma 11.12.2017 om 14u00: CC Opwijk (+ speeltuin)

 

Di 12.12.2017 om 10u00: CC Opwijk (+ speeltuin)

 

Di 12.12.2017 om 14u00: CC Opwijk (+ speeltuin)

 

 

Ila Van der Pouw met ‘De GVR’ 

 

Wo 06.12.2017 om 10u30: CC Willebroek

 

Wo 06.12.2017 om 15u00: CC Willebroek

 

Wo 27.12.2017 om 15u30: Zaal Palace te Deinze

 

Di 23.01.2018 om 13u30: CC Leopoldsburg

 

Di 20.02.2018 om10u30: GC Hoeilaart

 

Di 20.02.2018 om 14u00: GC Hoeilaart

 

Di 20.03.2018 VM: CC Scherpenheuvel

 

Di 20.03.2018 NM: CC Scherpenheuvel

 

Za 24.03.2018 om 19u00: CC Sint-Truiden 

 

 

KIP MET KOP met ‘Mag ik efkes op uw wolk?’, ‘Neus’, ‘Lelijk Lief’ en ‘Vluchtwegen’

 

Di 03.10.2017 om 10u15: CC Poperinge (NEUS)

 

Di 03.10.2017 om 13u15: CC Poperinge (NEUS)

 

Di 03.10.2017 om 14u40: CC Poperinge (NEUS)

 

Do 19.10.2017 om 14u00: CC Wielsbeke (STOEL)

 

Ma 06.11.2017 om 10u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (WOLK)

 

Ma 06.11.2017 om 13u30: CC Sint-Pieters-Leeuw (WOLK)

 

Di 07.11.2017 om 10u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (WOLK)

 

Di 07.11.2017 om 13u30: CC Sint-Pieters-Leeuw (WOLK)

 

Wo 08.11.2017 om 10u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (WOLK)

 

Di 14.11.2017 om 10u00: CC Westerlo (VLUCHT)

 

Di 14.11.2017 om 13u30: CC Westerlo (VLUCHT)

 

Vr 17.11.2017 om 10u30: CC Leuven (VLUCHT)

 

Vr 17.11.2017 om 14u00: CC Leuven (VLUCHT)

 

Zo 19.11.2018 om 14u00: CC Waasmunster (NEUS)

 

Di 21.11.2017 om 11u00: CC Oude Badhuis Antwerpen (VLUCHT)

 

Di 21.11.2017 om 13u30: CC Oude Badhuis Antwerpen (VLUCHT)

 

Do 23.11.2017 om 09u00: GC Rex Essen (B & B)

 

Do 23.11.2017 om 10u30: GC Rex Essen (B & B)

 

Do 23.11.2017 om 13u30: GC Rex Essen (B & B)

 

Do 23.11.2017 om 09u00: GC Rex Essen (B & B)

 

Do 23.11.2017 om 10u30: GC Rex Essen (B & B)

 

Do 23.11.2017 om 13u30: GC Rex Essen (B & B)

 

Di 28.11.2017 om 10u00: CC Zwalm (VLUCHT)

 

Di 05.12.2017 om 10u00: CC Avelgem (VLUCHT)

 

Di 05.12.2017 om 13u30: CC Avelgem (VLUCHT)

 

Do 07.12.2017 om 10u30: CC Wilrijk (VLUCHT)

 

Do 07.12.2017 om 14u00: CC Wilrijk (VLUCHT)

 

Ma 08.01.2018 om 13u30: CC Poperinge (B & B)

 

Di 09.01.2018 om 10u15: CC Poperinge (B & B)

 

Di 09.01.2018 om 13u30: CC Poperinge (B & B)

 

Di 16.01.2018 om 10u00: CC De Pinte (WOLK)

 

Di 16.01.2018 om 14u00: CC De Pinte (WOLK)

 

Do 25.01.2018 om 13u30: CC Leopoldsburg (VLUCHT)

 

Di 06.02.2018 om 10u00: Stadsmagazijn Antwerpen (VLUCHT)

 

Di 06.02.2018 om 13u30: Stadsmagazijn Antwerpen (VLUCHT)

 

Do 08.02.2018 om 09u00: CC Kontich (VLUCHT)

 

Do 08.02.2018 om 11u00: CC Kontich (VLUCHT)

 

Do 08.02.2018 om 14u00: CC Kontich (VLUCHT)

 

Vr 09.02.2018 om 09u30: CC Kontich (VLUCHT)

 

Di 20.02.2018 om 09u00: CC Tervuren (LL)

 

Di 20.02.2018 om 10u30: CC Tervuren (LL)

 

Di 20.02.2018 om 13u30: CC Tervuren (LL)

 

Di 27.02.2018 om 10u00: CC Evergem (STOEL)

 

Di 27.02.2018 om 13u45: CC Evergem (STOEL)

 

Wo 07.03.2018 om 14u00: CC Tienen (LL)

 

Wo 07.03.2018 om 15u30: CC Tienen (LL)

 

Ma 12.03.2018 om 10u00: GC Sint-Lambrechts-Woluwe (VLUCHT)

 

Ma 12.03.2018 om 13u30: GC Sint-Lambrechts-Woluwe (VLUCHT)

 

Di 13.03.2018 om 10u00: GC Sint-Lambrechts-Woluwe (VLUCHT)

 

Do 15.03.2018 om 14u00: 30CC Minnepoort Leuven (VLUCHT)

 

Ma 19.03.2018 om 13u30: CC Sint-Pieters-Leeuw (VLUCHT)

 

Di 20.03.2018 om 10u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (VLUCHT)

 

Di 20.03.2018 om 13u30: CC Sint-Pieters-Leeuw (VLUCHT)

 

Wo 21.03.2018 om 10u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (VLUCHT)

 

Ma 23.04.2018 om 11u00: Bib Elsschot Antwerpen (VLUCHT)

 

Di 23.04.2018 om 13u40: Bib Elsschot Antwerpen (VLUCHT)

 

Di 15.05.2018 om 10u30: CC Luchtbal (VLUCHT)

 

Di 15.05.2018 om 14u00: CC Luchtbal (VLUCHT) 

 

 

FIGURENTHEATER ENNA-DIEN met ‘De wereld van kleine Bommes’, ‘Het Karretje’, ‘Kleine Jonas’, ‘Molletje en de Maan’ en ‘Kus gezocht’ 

 

Di 18.07.2017 om 14u00: Theater Tinnenpot Gent (BOMMES)

 

Wo 19.07.2017 om 14u00: Theater Tinnenpot Gent (JONAS)

 

Do 24.08.2017 om 14u00: CC Moorslede (KUS)

 

Zo 24.09.2017 vanaf 13u30: Fruit- en Cultuurmarkt te Sint-Truiden (HET KARRETJE)

 

Zo 08.10.2017 om 16u00: GC Zoutleeuw (MOL)

 

Zo 22.10.2017 om 11u00: Bibliotheek Permeke te Antwerpen (MOL)

 

Di 24.10.2017 om 10u30: CC Tervuren (JONAS)

 

Di 24.10.2017 om 13u30: CC Tervuren (JONAS)

 

Di 21.11.2017 om 09u45: CC Izegem (KUS)

 

Di 21.11.2017 om 13u45: CC Izegem (KUS)

 

Zo 26.11.2017 om 15u00: CC Leopoldsburg (KUS)

 

Vr 08 en/of za 09.12.2017: Boom (EN-DALI) - optie

 

Zo 18.02.2018 om 14u30:  Theater M in Mechelen (MOL)

 

Do 22.03.2018 om 10u30: CC Leopoldsburg (JONAS) - optie

 

Do 22.03.2018 om 13u30: CC Leopoldsburg (JONAS)

 

Di 27.03.2018 om 10u00: CC Knokke (JONAS)

 

Di 27.03.2018 om 14u00: CC Knokke (JONAS)

 

Wo 28.03.2018 om 10u00: CC Knokke (JONAS)

 

Do 29.03.2018 om 10u00: CC Knokke (JONAS)

 

Do 29.03.2018 om 14u00: CC Knokke (JONAS)

 

Wo 11.04.2018 om 15u30: CC Deinze (MAMA)

 

Di 24.04.2018 om 09u15: CC Kapellen (JONAS)

 

Di 24.04.2018 om 10u45: CC Kapellen (JONAS)

 

Di 15.05.2018 om 09u00: CC Evergem (KUS)

 

Di 15.05.2018 om 10u30: CC Evergem (KUS)

 

Di 15.05.2018 om 13u45: CC Evergem (KUS) 

 

 

SPUTNIK

 

 

Do 19.10.2017 om 10u00: CC Tielt-Winge

 

Do 19.10.2017 om 13u30: CC Tielt-Winge

 

Di 24.10.2017 om 10u30: CC Lommel

 

Di 24.10.2017 om 13u30: CC Lommel

 

Do 26.10.2017 om 10u30: CC Halle

 

Do 26.10.2017 om 13u30: CC Halle

 

 

 

THEATER DE KREET met ‘Joris en de geheimzinnige toverdrank’ 

 

Do 12.10.2017 om 09u00: CC Hooglede (JORIS)

Do 12.10.2017 om 10u30: CC Hooglede (JORIS)

Do 12.10.2017 om 14u00: CC Hooglede (JORIS)

Do 19.10.2017 om 10u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (JORIS)

Do 19.10.2017 om 14u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (JORIS)

Di 05.12.2017 om 10u30: CC Hoboken (JORIS)

Di 05.12.2017 om 14u00: CC Hoboken (JORIS)

Wo 06.12.2017 om 10u30: CC Hoboken (JORIS)

Do 18.01.2018 om 13u30: CC Kraainem (JORIS)

Di 30.01.2018 om 10u00: CC De Pinte (JORIS)

Di 30.01.2018 om 14u00: CC De Pinte (JORIS)

Wo 14.02.2018 om 14u00: CC Overijse (JORIS)

Di 06.03.2018 om 10u00: Stadsmagazijn Antwerpen (JORIS)

Di 06.03.2018 om 13u30: Stadsmagazijn Antwerpen (JORIS)

Zo 15.04.2018 om 14u30: Theater M te Mechelen (JORIS)

Di 17.04.2018 om 10u30: OC Luchtbal (JORIS)

Di 17.04.2018 om 14u00: OC Luchtbal (JORIS)

Zo 27.05.2018 om 14u00: CC Kontich (JORIS)

Do 31.05.2018 om 13u30: CC Hoeselt (JORIS)
 

 

 

MENEER MONSTER met ‘De Gruffalo’, ‘Een mol die wilde weten wie…’ en  ‘De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen’

Wo 18.10.2017 om 14u00: CC Mortsel (EEN MOL DIE)

Do 19.10.2017: CC Mortsel (EEN MOL DIE)

Di 24.10.2017 om 10u30: CC Puurs (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Di 24.10.2017 om 14u00: CC Puurs (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Vr 03.11.2017 om 15u30: Zaal Brielpunt in Deinze (DE GRUFFALO)

Ma 20.11.2017 om 13u45: CC Izegem (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Wo 29.11.2017 om 10u00: CC Knokke (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Do 30.11.2017 om 10u00: CC Knokke (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Do 30.11.2017 om 14u00: CC Knokke (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Di 06.02.2018 om 10u00: CC Houthalen (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Di 06.02.2018 om 13u30: CC Houthalen (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Wo 14.02.2018 om 14u00: CC Tienen (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Zo 04.03.2018 om 14u30: CC Wilrijk (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Di 06.03.2018 om 10u00: CC Opwijk/zaal Sint-Paulus (EEN MOL DIE)

Di 06.03.2018 om 14u00: CC Opwijk/zaal Sint-Paulus (EEN MOL DIE)

Di 20.03.2018 om 10u00: CC Wervik (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Di 20.03.2018 om 13u30: CC Wervik (WAANZINNIGE BOOMHUT) 

 

 

MATTHIAS ROMIR met ‘Life is…’

 

Bekijk hier de video: https://vimeo.com/87880493

 

 

 

Di 03.10.2017 om 11u00: CC Knokke

 

Za 18.11.2017 om 19u00: CC Vilvoorde

 

Di 19.12.2017 om 20u00: CC Brugge (in CC Daverlo)

 

Vr 22.12.2017 om 19u00: 30CC Stadsschouwburg Leuven

 

Ma 29.01.2018 om 10u00: CC Bree

 

Ma 29.01.2018 om 14u00: CC Bree

 

Di 30.01.2018 om 10u00: CC Bree i.s.m. CC Meeuwen-Gruitrode

 

Di 30.01.2018 om 14u00: CC Bree i.s.m. CC Meeuwen-Gruitrode

 

 

 

 

 

DUO DIESEL met ‘Fijn stof’

 

DUO DIESEL met ‘Fijn stof’ (8+):https://vimeo.com/143639474

 

 

 

Za 16.09.2017 namiddag: PuKeMa Straattheaterfestival (2x 25 minuten)

 

Ma 02.10.2017 om 11u00: CC Knokke

 

Di 17.10.2017 om 10u30: CC Zonhoven

 

Di 17.10.2017 om 13u30: CC Zonhoven

 

Di 05.12.2017 om 14u00: CC Luchtbal Antwerpen

 

Do 18.01.2018 om 14u00: CC Jette

 

Za 24.02.2018 om 19u00: CC Evergem

 

Zo 18.03.2018 om 15u00: CC Hamme

 

Wo 04.04.2018 om 14u30: CC Harelbeke                  

 

 

 

 

 

DUETT COMPLETT met ‘Grandioso’ (7 tot 14 jaar en avond/familie)

 

Clipje: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bGxoPUo1vt4#! En een tweede: http://www.youtube.com/watch?v=eGRayGoDlIE&feature=relmfu

 

 

 

Wo 27.09.2017 om 09u30: CC Leopoldsburg

 

Wo 27.09.2017 om 11u00: CC Leopoldsburg

 

Do 28.09.2017 om 10u30: CC Geraardsbergen

 

Do 28.09.2017 om 13u30: CC Geraardsbergen

 

Vr 29.09.2017 om 20u00: CC Ninove

 

Ma 06.11.2017 om 10u30: CC Vilvoorde

 

Ma 06.11.2017 om 13u30: CC Vilvoorde

 

Di 07.11.2017 om 10u30: CC Vilvoorde

 

Di 07.11.2017 om 13u30: CC Vilvoorde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A la Française

Klik hier voor ons Franstalig Aanbod