Uncategorised

A la Française – Franstalig aanbod

Imprésariat XL & LAPINNE est une agence créée en 1994 en Flandre, afin d’aider les artistes et producteurs à s'exporter et à s'insérer dans les secteurs de l’industrie culturelle musicale et du théâtre au niveau international.

 

Nous aimerions attirer votre attention quelques productions de haute qualité. Des artistes et des productions qui ont déjà suffisamment prouvé leur succès et qui, par leur caractère universel, sont aussi parfaitement adaptés à un public universel et qui, par conséquence, peuvent être présentés en Wallonie et en France. 

Nous osons donc vous demander de nous aider à donner une chance à ces productions en les insérant dans votre programmation. Mais assez écrit! Si vous le désirez, nous sommes prêts à venir vous rendre visite pour faire plus amplement connaissance afin de vous donner des informations plus détaillées sur nos productions. Si vous avez d'autres questions, n'hésitez pas à nous contacter (09/281.10.05 les jours ouvrables entre 09u30 et 12u00 et entre 14u00 et 17u00 ou par courriel: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. ). 

Je vous souhaite, au nom de tous nos collaborateurs, une saison pleine de succès et à bientôt. 

Christian Lapinne

 

Vous êtes à la recherche d’un spectacle exceptionnel ?!

 

 

STENZEL & KIVITS avec ‘THE PERFECT CONCERT PART II’

Il s’agissait en fait d’un opéra  pas tout à fait comme les autres.
Un Comedy-show avec chant classique... est-ce possible ? Un ténor et un pianiste démontrent que ces deux genres apparemment si contraires s'accordent et peuvent même s'harmoniser. Ici, le concert classique annoncé dérape dans l'absurde. Il s'ensuit un spectacle fulminant où la grande musique et le comique s'emmêlent et osent bousculer les codes pour un résultat proprement inénarrable. 

Le public a pu s’amuser en écoutant de la musique classique ; ou la découvrir  pour les plus jeunes, qui n’en avaient pour certains jamais vraiment écouté. C’est un bon moyen de faire aimer la musique classique à tous, qui est bien souvent dénigrée …

Regardez le vidéo: http://www.youtube.com/watch?v=H6q3JUDXDAQ&feature=player_embedded#!

Le vidéo du nouveau spectacle STENZEL, KIVITS & MENDERS avec ‘Concerto Tricolore’: http://www.stenzelkivits.nl/nl/moviestenzelkivitsmenders.html

 

 DEREK avec BAL MUSETTE

Le Bal Musette est né il y a plus d’un siècle à Paris où les places étaient envahies par une foule qui se déhanchait sur des musiques populaires et des chansonnettes d’époque. Auvergnats, Italiens et manouches mêlés. Rony Verbiest, accordéoniste depuis sa naissance, instrumentiste de haut vol, et Derek, chanteur-guitariste à l’authenticité éprouvée, animateur aussi de “Place Musette” lors des fêtes de Gand, ont rassemblé toute leur expérience et ont réuni un orchestre composé de Mario Vermandel (contrabasse), Luc Van den Bosch (percussions) et de Hans Van Oost (guitare), pour redonner vie à la chanson française et à la mélodie française d’antan tout en respectant la bonne vieille tradition de la succession de deux morceaux rapides et de deux morceaux lents (plus valse, tango, slow, foxtrot, bossa nova…). Spectacle particulièrement recommandé pour palais des glaces et salles de bal, les centres culturels avec piste de danse, éclairée aux lampions ou loupiottes et fanions, ou le plein air en été.

 

 

SAINT-MARTEAU avec ‘SAINT-MARTEAU SE FAIT GAINSBOURG’

Saint-Marteau à eu des critiques splendide dans la presse en Flandre. Le spectacle est un succès fou dans les centres culturels en Flandre. Le concert au grand podium du Gentse Feesten (les Fêtes de Gand) en 2011 à été choisi par la presse comme meilleur concert du festival.

 

Regardez le vidéo: http://www.youtube.com/watch?v=NokBMPFgi1Y&feature=youtu.be 

 

Presse

‘Saint-Marteau est venu, a vu et a vaincu toute la salle avec son mélange irrésistible de rock, chanson et spectacle. Gainsbourg lui-même aurait adoré ça. A ne pas manquer ! (D.Dierick – Het Nieuwsblad) 

‘Un pur divertissement, qui tient le spectateur cloué sur le bord de son fauteuil…’ (S. Siereveld – Concertnews)

 

Bio:

 

Dès la deuxième moitié des années 90, on retrouve le tout jeune Saint-Marteau aux claviers de quelques groupes rock ainsi que dans plusieurs troupes de théatre. Le mélange de ces deux univers donnera plus tard le style scénique de Saint-Marteau.        …/…

A ce moment il sait déja que son terrain à lui sera celui de la chanson française. Sa connaissance profonde de toute l’histoire de la chanson et du music-hall se ressentira dans ses propres chansons, pourtant résolument modernes.

 

Entre-temps, sous d'autres pseudonymes, il a participé en tant que choriste et pianiste à de nombreuses enrégistrements en Belgique et aux États-unis, travaillant notamment avec le producteur Dave Sardy ou des groupes comme dEUS, Mauro, Noordkaap etc.

 

En 2006 Saint-Marteau commence sa carrière de chanteur, alternant des concerts dans le circuit rock (entouré de ses quatre musiciens) et des tours de chant plus intimes, accompagné d’un pianiste.

 

Premier succès radiophonique: la chanson "Le Teck" (paroles et musique: Saint-Marteau)

 

Automne 2011: première de "Saint-Marteau se fait Gainsbourg”, un spectacle qui se situe à l'opposé des hommages habituels. Même les plus grands fans de Gainsbourg ont été surpris par l'interpretation exubérante de quelques grands succès, ainsi que des chansons moins connues et parfois mêmes inédites du grand Serge.

 

Automne 2012 et printemps 2014: reprise de “Saint-Marteau se fait Gainsbourg” dans les centres culturels.

 

Saint-Marteau est accompagné par des musiciens qui, eux aussi, ont fait leurs preuves depuis longtemps 

Bruno Coussée (basse), Ben Van Camp (guitare), Luk Vermeir (claviers) et la géniale Isolde Lasoen (DAAN) à la batterie.

 

Ce chanteur, gantois francophone, semble bien destiné à conquérir les cœurs de tous ceux qui aiment la chanson française, en France, en Belgique, comme ailleurs.

 

 

GOGOL & MAX avec 'HUMOUR EN CONCERT'

Une musique virtuose, des acrobaties surprenantes, un comique désopilant. Des dialogues époustouflants issus d'idées et d'expériences. Pian, clarinette, trompette marine, trompette-entonnoir etc. Equilibrisme, escalade, funambulisme.

Depuis plus de 15 ans, Gogol & Mäx, musiciens diplômés en virtuoses de nombreux instruments (plus de 40 !), enchantent le public du monde entier. De nombreux prix ont récompensé leur talent. Au cours d'un spectacle enthousiasmant composé de musique, d'acrobaties en d'humour, ils présentent des sonorités, des tours d'adresse et des expériences uniques.

 

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=9dbhs9L16r4

 

Théâtre Jeune Public:

 

 THEATER DE WINTER avec 'Gigantesquement'(4+)

“Gigantesquement” est un spectacle qui s’est inspiré d’une vieille légende Irlandaise mais qui est tout à fait de notre temps. Gigantesquement est palpitant, touchant et plein d’humour. Le jeu de marionnette et le jeu d’acteur s’y entrelacent avec une aisance naturelle. 

Pour tout enfant à partir de 4 ans et bien sur pour ses parents.

Regardez ici le trailer:  http://www.theaterdewinter.nl/Theater_de_Winter/Trailer_RC.html 

Imagine toi être un géant et être jetté à la mer par ton frère, sauvé par un poisson magique et élevé par une grand-mère un peu folle. Et qu’au bout du compte tu t’aperçoives être le fils d’un roi. C’est alors que tu dois te mesurer avec ton frère cruel, le combattre et le vaincre pour gagner l’amour d’une princesse. Et ce n’est seulement qu’à partir de ce moment là que tu pourras devenir roi......Et bien, cette histoire est arrivée à Finn McCool. 

Les marionnettistes et acteurs John de Winter et Martine van Ditzhuyzen rencontrent au cours d’un voyage dans les montagnes Irlandaise la famille de géants McCool. Précisément au moment où les frères Finn et Cucullin se disputent le coeur de la jolie princesse Oena. 

FICHE TECHNIQUE: 

Dimension de la scène :                        5x 4x 2.80 mètre ( largueur, longueur, hauteur )

Courant électrique :                             2 groupes électrogènes libres

Assombrissement :                               Noir absolu

Nombre maximum :                             150 enfants

Temps de mise en place :                     150 minutes

Temps de dé-mise en place :                45 minutes 

Aide pour la décharge/charge   :           2 personnes

 

 

 

 

Welkom!

 

GEDREVEN DOOR PASSIE ! 

 

Wij vinden het erg leuk dat u een bezoek brengt aan onze website. Theaterimpresariaat XL & LAPINNE is sinds 1994 passioneel bezig om U een zo veelzijdig, leuk, geëngageerd en verrassend mogelijk aanbod van artiesten aan te bieden uit diverse disciplines en culturen, voor zowel avondcircuit als het leukste jeugdtheater als (straattheater- en festival)animatie.

Wij noemen onszelf graag een belangenbeHARTiger. Van artiesten. Voor úw mooiste momenten.

Respect, vertrouwen en dankbaarheid vinden wij erg belangrijk. Ons enthousiasme, gekoppeld aan gedrevenheid en flexibiliteit heeft maar één doel voor ogen: u en uw publiek een prachtige tijd te bezorgen!

Wij verzorgen de tourneeplanning van artiesten en gezelschappen in theaters in Vlaanderen en Nederland en ook t.g.v. bedrijfsevenementen. Op deze site kunt u ons actueel aanbod vinden.

In de rubriek "Speellijsten" kan u terecht voor informatie rond speeldata van de verschillende artiesten. U kan bij ons geen tickets reserveren voor voorstellingen. Hiervoor moet u bij de desbetreffende theaters of culturele centra zijn. Mocht u meer informatie willen, neem dan gerust contact met ons op. Wij kijken er naar uit om onze passie met u te delen.

Word fan van Theaterimpresariaat XL & Lapinne op Facebook en blijf zo op de hoogte van de laatste nieuwsfeiten en tips.



Openingstijden:

Maandag tot vrijdag: 09u30-12u00 en 14u00-17u00

Contact:

Telefoon: +32 (0)9/281 10 05

Fax: +32 (0)9/281 10 96

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Speellijsten

AVONDVOORSTELLINGEN 2017/2018

 

DE SCHEDELGEBOORTEN met 'Nu wel' (reprise)

 

  

Vr 22.09.2017: CC Waregem (056/621.340) 

Za 23.09.2017: CC Bilzen (089/51.95.30)

Vr 29.09.2017: CC Blankenberge (050/636.600) 

Za 30.09.2017: CC Nova Nazareth (0495/754.992) 

Za 07.10.2017: CC Eeklo (09/218.27.27) 

Do 12.10.2017: CC Merksem (03/641.62.10) 

Za 14.10.2017: CC Zaventem (www.ccdefactorij.be) 

Vr 20.10.2017: CC Beringen (011/450.310) 

Za 21.10.2017: CC Bocholt (089/20.19.60) 

Vr 27.10.2017: CC Tienen (016/805.696) 

Za 25.11.2017: CC Kruishoutem (www.cultuurkruis.be

Do 18.01.2018: CC Beerse (014/600.770) 

Za 27.01.2018: CC Ternat (02/582.44.33) 

Wo 31.01.2018: CC Bierbeek (016/461.400)

Do 01.02.2018: CC Bierbeek (UITVERKOCHT)

 

 

 

WALTER BAELE met zijn nieuwe show 'No Man Show'

 

Do 05.10.2017: CC Hoogstraten (03/340.19.84)

Vr 06.10.2017: CC Scherpenheuvel (013/460.650)

Vr 27.10.2017: CC Knokke (050/630.430)

Wo 13.12.2017: CC Evergem (09/358.51.00)

Do 14.12.2017: CC Evergem (09/358.51.00)

Vr 12.01.2018: CC Zemst (www.gcdemelkerij.be 

Vr 19.01.2018: CC Oudenaarde (050/30.13.66)

Za 20.01.2018: CC Harelbeke (056/70.38.93)

Vr 26.01.2018: CC Zottegem (09/364.69.33)

Vr 02.02.2018: CC Hoeilaart (02/657.05.04)

Za 03.02.2018: CC Eeklo (09/218.27.27)

Za 17.02.2018: CC Heusden-Zolder (www.muze.be)

Vr 23.02.2018: CC Meise (02/892.24.40)

Vr 02.03.2018: CC Sint-Gillis-Waas (03/229.02.00)

Za 03.03.2018: CC Tielt-Winge (016/63.59.10)

Za 10.03.2018: CC Palace Deinze (www.deinzelacht.be)

Zo 11.03.2018: CC Palace Deinze (09/380.86.94

Do 15.03.2018: CC Linkebeek (www.demoelie.be

Za 17.03.2018: CC Herk-de-Stad (013/35.99.50)

 

PIV HUVLUV met zijn nieuwe show 'Zijn er nog vragen?' 

 


Ma 17.07.2017 - Theater Tinnenpot (09/233.77.88)
 

Wo 19.07.2017 - Theater Tinnenpot (09/233.77.88)  

Ma 11.09.2017 - CC Het Perron Ieper (uitverkocht) 

Wo 13.09.2017 - De Trukendoos Harelbeke (uitverkocht) 

Di 26.09.2017 - De Living Heist o/d Berg (uitverkocht) 

Vr 06.10.2017 – MEC Staf Versluys Bredene (uitverkocht) 

Za 07.10.2017 - CC Heusden-Zolder (www.muze.be 

Di 10.10.2017 - OC Wielingen De Haan (uitverkocht) 

Do 12.10.2017 – MEC Staf Versluys Bredene (059/561.960) 

Za 14.10.2017 – GTC Zwevegem (056/76.55.70) 

Vr 27.10.2017 - CC Roeselare (uitverkocht) 

Za 28.10.2017 - CC Aalst (053/73.28.11) 

Vr 01.12.2017 - CC Torhout (050/22.11.50) 

Wo 13.12.2017 - CC Bree (089/848.565) 

Do 14.12.2017 - CC Diest (013/460.640) 

Vr 15.12.2017 - CC Club 77 Schuiferskapelle (051/428.220)  

Za 16.12.2017 - CC Palace Deinze (09/380.86.94 

Do 21.12.2017 - CC Waregem (056/621.340) 

Vr 22.12.2017 - CC Waregem (056/621.340) 

Za 13.01.2018 - Bij De Vieze Gasten Gent (09/237.04.07) 

Ma 15.01.2018 - CC Beernem (050/79.99.08) 

Vr 16.02.2018 - CC Hamme (052/48.09.48)

Za 03.03.2018 – Schouwburg Rex Mol (www.getouw.be 

Vr 16.03.2018 – CC Oostkamp (050/276.255) 

Za 17.03.2018 - CC Meulebeke (051/48.80.80) 

Vr 23.03.2018 - OC Molenheem Heule (056/23.98.55)  

Za 24.03.2018 - CC Wervik (056/95.24.17) 

Vr 20.04.2018 - CC Evergem (09/358.51.00) 

Do 03.05.2018 - CC Izegem (051/33.76.10)

 

MATTHIAS ROMIR met 'Life is...' (reprise)

 

Di 03.10.2017 om 11u00: CC Knokke

Za 18.11.2017 om 19u00: CC Vilvoorde

Di 19.12.2017 om 20u00: CC Brugge

Vr 22.12.2017 om 19u00: 30CC Stadsschouwburg Leuven

Ma 29.01.2018 om 10u00: CC Bree

Ma 29.01.2018 om 14u00: CC Bree

Di 30.01.2018 om 10u00: CC Bree

Di 30.01.2018 om 14u00: CC Bree 

 

 

TABLEAU NR. 1 met de première-tournee van '2 flikken' 

 

Vr 27.10.2017: CC de Muze van Meise (02/892.24.40)  

 

Vr 03.11.2017: CC Denderleeuw (053/645.400)  

 

Za 04.11.2017: Theater M te Mechelen (070/222.800)  

 

Vr 10.11.2017: Fakkeltheater Antwerpen (070/246.036) 

 

Za 11.11.2017:Fakkeltheater Antwerpen (070/246.036) 

 

Zo 12.11.2017: Fakkeltheater Antwerpen (070/246.036) - matinee 

 

Vr 17.11.2017: Fakkeltheater Antwerpen (070/246.036) 

 

Za 18.11.2017: Fakkeltheater Antwerpen (070/246.036) 

 

Zo 19.11.2017: Fakkeltheater Antwerpen (070/246.036) - matinee  

 

Vr 24.11.2017: CC De Route te Sint-Gillis-Waas (03/229.02.00)  

 

Vr 19.01.2018: JCC ’t Ankerpunt Serskamp (052/43.24.09)  

 

Vr 26.01.2018: Theater Tinnenpot Gent (09/225.18.60)  

 

Za 27.01.2018: CC De Kruisboog Tienen (016/805.696)  

 

Za 03.02.2018: KC De Vlasbloem Nieuwkerken-Waas (0495/900.219)  

 

Do 22.02.2018: CC Cultuurpunt Altena Kontich (03/450.78.31)  

 

Vr 23.02.2018: CC De Dijk Brugge (050/358.550)  

 

Za 23.02.2018: CC De Dijk Brugge (050/358.550)  

 

Zo 24.02.2018: CC De Dijk Brugge (050/358.550) - matinee

 

 

 

DUETT COMPLETT met 'Grandioso'

 

Vr 29.09.2017 om 20u00: CC Ninove 

 

 

STENZEL & KIVITS met 'The Impossible Concert' (2de reprise)

 

Za 23.09.2017 om 20u30: CC Roosdaal

Vr 10.11.2017 om 20u15: CC Willebroek

Za 16.12.2017 om 20u00: CC Arjaantheater te Geraardsbergen 

 

 

Saint-Marteau & Pauline Verminnen: 'Tarara Boum'

 

Ma 05.12.2016 om 20u00: CC Beernem

Vr 03.02.2017 om 20u15: CC Leopoldsburg

Vr 10.02.2017 om 20u30: CC Eeklo

Za 11.02.2017 om 20u15: Zaal Bosveld Heindonk (via CC Willebroek)

Vr 24.02.2017 om 20u30: Jardin de ma soeur te Brussel

Za 25.02.2017 om 20u30: Jardin de ma soeur te Brussel

 

 

 

Circustheater BOOST met 'Man met hoed' (reprise)

 

 

Do 05.10.2017 om 13u30: CC Bilzen

Di 10.10.2017 om 10u00: CC Geel

Di 10.10.2017 om 14u00: CC Geel

Do 12.10.2017 om 14u00: CC Puurs

Do 12.10.2017 om 20u00: CC Puurs

Za 14.10.2017 om 19u00: CC Evergem


vr 20.10.2017 om 13u30: CC Aarschot
 

Vr 20.10.2017 om 19u00: CC Aarschot 

Do 09.11.2017: CC Leopoldsburg 

Vr 10.11.2017: CC Schouwburg Rex te Mol

 

 

Derek

 

Do 28.09.2017 om 20u00: CC Aarschot (Derek + Roland + Steven De Bruyn + Rony Verbiest)

Vr 29.09.2017 om 20u00: CC Ronse (Derek + Roland + Steven De Bruyn + Rony Verbiest)

Za 30.09.2017 om 20u00: CC Herentals (Derek + Roland + Steven De Bruyn + Rony Verbiest)

Zo 01.10.2017 om 21u00: CC De Zwerver Middelkerke (Derek + Roland + Steven De Bruyn + Rony Verbiest)

Do 05.10.2017 om 20u00: Bibliotheek Permeke Antwerpen (Derek & Renaud VS Jotie T'Hooft & Rimbaud)

Vr 06.10.2017 om 20u30: CC Oudenaarde (Derek & Renaud VS Jotie T'Hooft & Rimbaud)

Zo 15.10.2017 om 15u00: Minardschouwburg Gent (Derek & Renaud VS Jotie T'Hooft & Rimbaud)

Di 21.11.2017 om 20u30: Club De Living Heist-op-den-Berg (Derek & Renaud VS Jotie T'Hooft & Rimbaud)

Za 16.12.2017 om 20u30: Bij De Vieze Gasten te Gent (Derek & Renaud VS Jotie T'Hooft & Rimbaud)

Wo 07.03.2018 om 20u30: CC Mena te Rotselaar (Derek Trio met 'Le sel de l'été') 

 

 

 

JEUGDTHEATER 2017-2018

 

 

TWEELICHT & ZOON met ‘Patje, de Kikkerprins’, ‘Alleendje’, ‘Jeanne’, ‘Fons Don Quichote’, ‘Pinocchio’ en ‘De Ark van NoWay’

 

Di 26.09.2017 om 10u30: CC Bocholt (Kikker) 

 

Di 26.09.2017 om 13u30: CC Bocholt (Kikker) 

 Do 28.09.2017 om 10u30: CC Sint-Gillis-Waas (Kikker)  

Do 28.09.2017 om 14u00: CC Sint-Gillis-Waas (Kikker) 

 

Di 03.10.2017 om 10u30: CC Zonhoven (Kikker) 

 

Di 03.10.2017 om 13u30: CC Zonhoven (Kikker) 

 

Ma 09.10.2017 om 10u00: CC Bredene (Kikker) 

 

Ma 09.10.2017 om 14u00: CC Bredene (Kikker)  

 

Di 10.10.2017 om 10u00: CC Bredene (Kikker) 

 

Di 10.10.22017 om 14u00: CC Bredene (Kikker)

 

Di 17.10.2017 om 10u30: CC Overijse (Kikker) 

 

Di 17.10.2017 om 13u30: CC Overijse (Kikker) 

 

Do 19.10.2017 om 10u30: CC Maldegem (Kikker) 

 

Do 19.10.2017 om 14u00: CC Maldegem (Kikker) 

 

Vr 20.10.2017 om 10u30: CC Lanaken (Kikker) 

 

Vr 20.10.2017 om 13u30: CC Lanaken (Kikker)

 

Di 24.10.2017 om 10u30: CC Overijse (Don Q) 

 

Di 24.10.2017 om 13u30: CC Overijse (Don Q) 

 

Zo 05.11.2017 om 15u00: CC Lier (ARK) 

 

Ma 06.11.2017 om 09u15: CC Lier (ARK) 

 

Ma 06.11.2017 om 10u30: CC Lier (ARK) 

 

Ma 06.11.2017 om 13u30: CC Lier (ARK) 

 

Di 07.11.2017 om 10u00: CC Ronse (ARK)

 

Di 07.11.2017 om 13u30: CC Ronse (ARK) 

 

Do 09.11.2017 om 10u00: CC Oudenburg (Kikker) 

 

Do 09.11.2017 om 14u00: CC Oudenburg (Kikker) 

 

Ma 13.11.2017 om 14u00: CC Moorslede (ARK) 

 

Di 14.11.2017 om 10u30: CC Leopoldsburg (ARK) 

 

Di 14.11.2017 om 13u30: CC Leopoldsburg (ARK) 

 

Do 16.11.2017 om 10u30: CC Hamme (ARK) 

 

Di 21.11.2017 om 10u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (Kikker) 

 

Di 21.11.2017 om 13u30: CC Sint-Pieters-Leeuw (Kikker) 

 

Di 05.12.2017 om 10u00: CC Temse (Kikker) 

 

Di 05.12.2017 om 13u45: CC Temse (Kikker) 

 

Do 14.12.2017 om 10u00: CC Sint-Agatha-Berchem (PINO) 

 

D0 14.12.2017 om 13u30: CC Sint-Agatha-Berchem (PINO) 

 

Wo 03.01.2018 om 14u00: CC Keerbergen (PINO)

 

Di 09.01.2018 om 10u00: OC De Stringe Anzegem (DON Q) 

 

Di 09.01.2018 om 14u00: OC De Stringe Anzegem (DON Q) 

 

Do 11.01.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Do 11.01.2018 om 13u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Vr 12.01.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Vr 12.01.2018 om 13u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Di 16.01.2018 om 10u00: CC Opglabbeek (Kikker) 

 

Di 16.01.2018 om 13u45: CC Opglabbeek (Kikker) 

 

Do 18.01.2018 om 10u45: CC Tienen (ARK) 

 

Do 18.01.2018 om 13u30: CC Tienen (ARK) 

 

Zon 21.01.2018 om 15u00: CC Leopoldsburg (ALLEEN + orkest) 

 

Zo 11.02.22018 om 14u30: CC Oudenaarde (Kikker)

 

Ma 19.02.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Ma 19.02.2018 om 13u30: CC Wuustwezel (Kikker)

 

Di 20.02.2018 om 10u00: CC Waasmunster (PINO) 

 

Di 20.02.2018 om 14u00: CC Waasmunster (PINO) 

 

Wo 21.02.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Do 22.02.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Do 22.02.2018 om 13u30: CC Wuustwezel (Kikker) 

 

Vr 23.02.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (Kikker)

 

Di 27.02.2018 om 10u15: CC Poperinge (Don Q) 

 

Di 27.02.2018 om 13u30: CC Poperinge (Don Q)

 

Wo 28.02.2018 om 10u15: CC Poperinge (Don Q) 

 

Vr 02.03.2018 om 09u00: CC Kortemark (Kikker)

 

Vr 02.03.2018 om 10u30: CC Kortemark (Kikker) 

 

Vr 02.03.2018 om 13u30: CC Kortemark (Kikker) 

 

Di 06.03.2018 om 10u30: CC Knokke-Heist (ARK) 

 

Di 06.03.2018 om 14u00: CC Knokke-Heist (ARK) 

 

Wo 07.03.2018 om 10u00: CC Knokke-Heist (ARK) 

 

Zo 18.03.2018 om 14u30: CC Aartselaar (ALLEEN + orkest) 

 

Di 20.03.2018 om 10u00: CC Ravels (PINO) 

 

Di 20.03.2018 om 13u30: CC Ravels (PINO) 

 

Do 29.03.2018 om 14u00: OC Heule (DON Q) 

 

Do 12.04.2018 om 14u30: CC Kortemark (PINO) 

 

Zo 15.04.2018 om 15u00: CC Middelkerke (PINO) 

 

Di 24.04.2018 om 14u00: CC Wielsbeke (PINO) 

 

Di 08.05.2018 om 10u00: CC Lier (JEANNE) 

 

Di 08.05.2018 om 14u00: CC Lier (JEANNE) 

 

Di 15.05.2018 om 10u00: CC Zwevezele/Wingene (Kikker) 

 

Di 15.05.2018 om 14u00: CC Zwevezele/Wingene (Kikker) 

 

Di 29.05.2018 om 13u30: CC Hoeselt (Kikker)

 

 

 

SIMONE DE JONG met ‘Kluizelaar’

 

Di 03.10.2017 om 09u00: Oude Badhuis Antwerpen 

 

Di 03.10.2017 om 11u00: Oude Badhuis Antwerpen

 

Di 03.10.2017 om 14u00: Oude Badhuis Antwerpen

 

Zo 08.10.2017 om 14u00: CC Aarschot

 

Zo 08.10.2017 om 16u00: CC Aarschot

 

Di 10.10.2017 om 09u30: CC Bree

 

Di 10.10.2017 om 10u45: CC Bree

 

Di 10.10.2017 om 13u45: CC Bree

 

Di 14.11.2017 om 09u15: CC Hamme (succesoptie)

 

Di 14.11.2017 om 10u30: CC Hamme

 

Di 14.11.2017 om 14u00: CC Hamme

 

Di 21.11.2017 om 10u00: CC Temse 

 

Di 21.11.2017 om 13u45: CC Temse

 

Do 23.11.2017 om 10u00: OC Het Stadsmagazijn Antwerpen 

 

Do 23.11.2017 om 13u30: OC Het Stadsmagazijn Antwerpen

 

Di 16.01.2018 om 09u15: CC Bonheiden

 

Di 16.01.2018 om 10u30: CC Bonheiden

 

Di 16.01.2018 om 13u45: CC Bonheiden

 

Ma 22.01.2018: CC Mol

 

Di 23.01.2018: CC Mol

 

Zo 04.02.2018 om 09u20: OC Ansold in Anzegem

 

Zo 04.02.2018 om 11u00: OC Ansold in Anzegem

 

Di 06.02.2018 om 10u15: CC ’t Kerksken te Kapellen

 

Di 06.02.2018 om 14u15: CC ’t Kerksen te Kapellen

 

Wo 07.02.2018 om 10u15: CC ’t Kerksken te Kapellen

 

Do 15.02.2018 om 15u00: VTC Mena te Rotselaar

 

Di 20.02.2018 om 10u30: CC De Bijenkorf te Assenede

 

Di 20.02.2018 om 13u30: CC De Bijenkorf te Assenede

 

Di 27.02.2018 om 10u30: CC Aartselaar

 

Di 27.02.2018 om 14u00: CC Aartselaar

 

Do 08.03.2018 om 13u30: VC De Kruierie te Balen

 

Ma 12.03.2018: CC Menen

 

Di 13.03.2018: CC Menen

 

Di 20.03.2018 om 10u00: ICC De Centrale te Gent

 

Di 20.03.2018 om 14u00: ICC De Centrale te Gent

 

Do 17.05.2018 om 13u30: GCC Coloma te Sijnt-Pieters-Leeuw

 

Vr 18.05.2018 om 10u00: GCC Coloma te Sint-Pieters-Leeuw

 

Vr 18.05.2018 om 13u30: GCC Coloma te Sint-Pieters-Leeuw

 

 

 

ELLEN SMETS THEATER met ‘1, 2, 3’ en ‘Broemmm)

 

Ma 25.09.2017 om 10u00: Bredene België  (BROEM)

 

Ma 25.09.2017 om 14u00: CC Bredene (BROEM)

 

Di 26.09.2017 om 10u00: CC Bredene (BROEM)

 

Di 26.09.2017 om 14u00: CC Bredene (BROEM)

 

Di 03.10.2017 om 13u30: CC Linkebeek (HAT)

 

Ma 16.10.2017 om 10u30: CC Asse België  (BROEM)

 

Ma 16.10.2017 om 13u30: CC Asse (BROEM)

 

Di 17.10.2017 om 09u15: CC Asse (BROEM)

 

Di 17.10.2017 om 10u30: CC Asse (BROEM)

Di 17.10.2017 om 13u30: CC Asse (BROEM)

 

Vr 20.10.2017 om 10u30: CC Tongeren  (1.2.3 )

 

Vr 20.10.2017 om 13u30: CC Tongeren (1.2.3)

 

Zo 22.10.2017 om 11u00: CC Overijse (BROEM)

 

Di 07.11.2017 om 09u30: CC Izegem  (BROEM)

 

Di 07.11.2017 om 10u30: CC Izegem (BROEM)

 

Di 07.11.2017 om 13u45: CC Izegem (BROEM)

 

Do 09.11.2017 om 10u00: CC Rollegem (123)

 

Do 09.11.2017 om 14u00: CC Rollegem (123)

 

Ma 14.11.2017 om 09u00: CC Opglabbeek (BROEM)

 

Ma 14.11.2017 om 10u30: CC Opglabbeek (BROEM)

 

Ma 14.11.2017 om 13u30: CC Opglabbeek (BROEM)

 

Ma 20.11.2017 om 13u45: CC Evergem (BROEM) – optie

 

Di 21.11.2017 om10u00: CC Evergem (BROEM)

 

Di 21.11.2017 om 13u45: CC Evergem (BROEM)

 

Do 23.11.2017 om 10u30: CC Peer (BROEM) 

 

Do 23.11.2017 om 13u30: CC Peer (BROEM)

 

Di 28.11.2017 om 09u15: CC Wingene (BROEM)

 

Di 28.11.2017 om 10u20: CC Wingene (BROEM)

 

Di 28.11.2017 om 14u00: CC Wingene (BROEM)

 

Do 30.11.2017 om 09u15: CC Ravels (BROEM)

 

Do 30.11.2017 om 10u45: CC Ravels (BROEM)

 

Zo 10.12.2017 om 11u00: CC De Buiting Paal/Beringen (BROEM)

 

Zo 10.12.2017 om 14u00: CC De Buiting Paal/Beringen (BROEM)

 

Ma 11.12.2017 om 09u15: CC De Buiting Paal/Beringen (BROEM)

 

Ma 11.12.2017 om 10u45: CC De Buiting Paal/Beringen (BROEM)

 

Ma 11.12.2017 om 13u30: CC De Buiting Paal/Beringen (BROEM)

 

Di 12.12.2017 om 13u45: CC Meeuwen-Gruitrode (BROEM)

 

Do 14.12.2017 om 10u30: CC Overijse (BROEM)

 

Do 14.12.2017 om 13u30: CC Overijse (BROEM)

 

Zo 07.01.2018 om 14u30: Theater Mechelen (BROEM)

 

Di 09.01.2018 om 10u00: CC Lokeren (BROEM)

 

Di 09.01.2018  om 13u45: CC Lokeren (BROEM)

 

Wo 10.01.2018 om 10u00: CC Lokeren (BROEM)

 

Di 16.01.2018 om 10u30: CC Aarschot (BROEM)

 

Di 16.01.2018 om 13u30: CC Aarschot (BROEM)

 

Do 18.01.2018 om 09u15: CC Lier (BROEM)

 

Do 18.01.2018 om 10u30: CC Lier (BROEM)

 

Do 18.01.2018 om 13u30: CC Lier (BROEM)

 

Di 23.01.2018 om 10uu0: CC De Pinte (BROEM)

 

Di 23.01.2018 om 14u00: CC De Pinte (BROEM)

 

Do 01.02.2018 om 10u00: CC Moorslede (BROEM)

 

Do 01.02.2018 om 14u00: CC Moorslede (BROEM)

 

Ma 05.02.2018 om 14u00: CC Oudenaarde (BROEM)

 

Di 06.02.2018 om 10u00: CC Oudenaarde (BROEM)

 

Di 06.02.2018 om 14u00: CC Oudenaarde (BROEM)

 

Wo 07.02.2018 om 10u00: CC Oudenaarde (BROEM) – optie

 

Do 08.02.2018 om 10u00: CC Oudenaarde (BROEM)

 

Wo 14.02.2018 om 13u30: CC Hamme (BROEM)

 

Wo 14.02.2018 om 15u00: CC Hamme (BROEM)

 

Di 20.02.2018 om 14u00: CC Zwalm (BROEM)

 

Di 06.03.2018 om 09u00: CC Vilvoorde (BROEM)

 

Di 06.03.2018 om 11u00: CC Vilvoorde (BROEM)

 

Di 06.03.2018 om 14u00: CC Vilvoorde (BROEM)

 

Do 08.03.2018 om 14u00: CC Bellegem (HATSJOE)

 

Ma 12.03.2018 om 10u00: CC Beveren (BROEM)

 

Ma 12.03.2018 om 14u00: CC Beveren (BROEM)

 

Di 13.03.2018 om 09u15: CC Beveren (BROEM)

 

Di 13.03.2018 om 11u00: CC Beveren (BROEM)

 

Di 13.03.2018 om 14u00: CC Beveren (BROEM)

 

Ma 19.03.2018 om 10u00: CC Herent (BROEM)

 

Ma 19.03.2018 om 14u00: CC Herent (BROEM)

 

Di 20.03.2018 om 10u00: CC Herent (BROEM)

 

Di 20.03.2018 om 14u00: CC Herent (BROEM)

 

Zo 25.03.02018 om 10u30: CC Sint-Genesius-Rode (BROEM)

 

Zo 25.03.2018 om 13u30: CC Sint-Genesius-Rode (BROEM)

 

Di 27.03.2018 om 10u00: CC Hoeselt (BROEM)

 

Vr 30.03.2018 om 10u30: CC De Panne (BROEM)

 

Ma 23.04.2018 om 10u30: ICC De Centrale Gent (BROEM)

 

Ma 23.04.2018 om 13u30: ICC De Centrale Gent (BROEM)

 

Do 26.04.2018 om 09u00: CC Kontich (1.2.3)

 

Do 26.04.2018 om 11u00: CC Kontich (1.2.3)

 

Do 26.04.2018 om 14u00: CC Kontich (1.2.3)

 

Ma 07.05.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (BROEM)

 

Ma 07.05.2018 om 13u30: CC Wuustwezel (BROEM)

 

Di 08.05.2018 om 09u15: CC Wuustwezel (BROEM)

 

Di 08.05.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (BROEM)

 

Di 08.05.2018 om 13u30: CC Wuustwezel (BROEM)

 

Wo 09.05.2018 om 09u15: CC Wuustwezel (BROEM)

 

Wo 09.05.2018 om 10u30: CC Wuustwezel (BROEM)

 

Di 15.05.2018 om 10u30: CC Beernem (BROEM)

 

Di 15.05.2018 om 13u30: CC Beernem (BROEM)

 

Di 29.05.2018 om 09u15: CC Ninove (BROEM) 

 

Di 29.05.2018 om 10u30: CC Ninove (BROEM)

 

Di 29.05.2018 om 13u30: CC Ninove (BROEM) 

 

 

MALOU & JUDITH met ‘In de verte’

 

Wo 18.10.2017 om 09u30: CC Heist-op-den-Berg

 

Wo 18.10.2017 om 10u45: CC Heist-op-den-Berg

 

Do 19.10.2017 om 09u30: CC Heist-op-den-Berg

 

Do 19.10.2017 om 10u45: CC Heist-op-den-Berg

 

Do 19.10.2017 om 13u30: CC Heist-op-den-Berg

 

Di 07.11.2017 om 09u15: CC Zonhoven

 

Di 07.11.2017 om10u30: CC Zonhoven

 

Di 07.11.2017 om 13u30: CC Zonhoven

 

Di 14.11.2017 om 09u15: CC Tongeren

 

Di 14.11.2017 om 10u30: CC Tongeren

 

Di 14.11.2017 om 13u30: CC Tongeren

 

Za 18.11.2017 om 14u00: CC Mechelen

 

Za 18.11.2017 om 16u00: CC Mechelen

 

Zo 19.11.2017 om 11u00: CC Mechelen

 

Zo 19.11.2017 om 15u00: CC Mechelen

 

Ma 20.11.2017 om 10u00: CC Mechelen

 

Ma 20.11.2017 om 13u30: CC Mechelen

 

Di 21.11.2017 om 10u00: CC Mechelen

 

Di 21.11.2017 om 13u30: CC Mechelen

 

Wo 22.11.2017 om 10u00: CC Mechelen 

 

Zo 26.11.2017 om 11u00: CC Bierbeek

 

Zo 26.11.2017 om 14u00: CC Bierbeek

 

Do 30.11.2017 om 10u30: school in Beerse

 

Do 30.11.2017 om 13u00: school in Beerse

 

Di 05.12.2017 om 10u00: CC Zele

 

Di 05.12.2017 om 14u00: CC Zele

 

Wo 06.12.2017 om 09u00: CC Zele

 

Wo 06.12.2017 om 10u30: CC Zele

 

Di 12.12.2017 om 09u30: CC Sint-Truiden

 

Di 12.12.2017 om 11u00: CC Sint-Truiden

 

Di 12.12.2017 om 13u45: CC Sint-Truiden

 

Ma 18.12.2017 om 14u00: Dorpshuis in Hulste/Harelbeke

 

Zo 07.01.2018 om 11u00: CC Geraardsbergen

 

Zo 07.01.2018 om 15u00: CC Geraardsbergen

 

Do 01.03.2018 om 10u30: CC Temse

 

Do 01.03.2018 om 13u45: CC Temse

 

Do 15.03.2018 om 09u00: CC Hamme

 

Do 15.03.2018 om 10u30: CC Hamme

 

Zo 25.03.2018 om 14u30: CC Diest 

 

Zo 25.03.2018 om 16u30: CC Diest

 

Di 27.03.2018 om 09u00: CC Tienen

 

Di 27.03.2018 om 10u45: CC Tienen

 

Di 27.03.2018 om 13u30: CC Tienen

 

Di 08.05.2018 om 10u00: CC Menen

 

Di 08.05.2018 om 14u00: CC Menen

 

 

PIV HUVLUV met ‘Commissaris Piv’

 


Di 03.10.2017 om 10u00: CC Wervik

 

Di 03.10.2017 om 13u30: CC Wervik

 

Di 17.10.2017 : CC Nazareth

 

Ma 13.11.2017 om 10u30: CC Herent

 

Ma 13.11.2017 om 14u00: CC Herent

 

Di 14.11.2017 om 10u30: CC Herent

 

Di 14.11.2017 om 14u00: CC Herent

 

Ma 20.11.2017 om 10u00: CC Palace Deinze

 

Ma 20.11.2017 om 14u00: CC Palace Deinze


Do 07.12.2017 om 10u00: CC Kubox Kuurne


Do 07.12.2017 om 14u00: CC Kubox Kuurne

 

Di 12.12.2017 om 10u00: CC Zwalm

 

Do 04.01.2018 om 14u00: CC Kapellen

 

Wo 17.01.2018 om 10u00: OC Lichtervelde

 

Do 08.02.2018 om 13u30: CC De Bosuil Overijse

 

Di 20.02.2018 om 13u45: CC Eeklo

 

Vr 23.02.2018 om 14u00: CC Oostkamp

 

Za 24.02.2018 om 20u00: CC Middelkerke

 

Ma 05.03.2018 om 13u45: CC Geel

 

Di 06.03.2018 om 10u30: CC Geel

 

Di 06.03.2018 om 13u45: CC Geel


Di 13.03.2018 om 10u30: CC Zwijndrecht


Di 13.03.2018 om 13u45: CC Zwijnrecht

 

Wo 11.04.2018 om 15u00: CC Waregem

 

 

THEATER OZ met ‘Circus van ooit’ 

 

 

Do 05.10.2017 om 10u00: CC Bredene

 

Do 05.10.2017 om 14u00: CC Bredene

 

Wo 11.10.2017 om 10u30: Huis van Culturen Sint-Jans-Molenbeek 

 

Wo 11.10.2017 om 14u00: Huis van Culturen Sint-Jans-Molenbeek

 

Zo 19.11.2017 om 10u30: CC Jette

 

Ma 20.11.2017 om 10u00: CC Jette

 

Ma 20.11.2017 om 14u00: CC Jette 

 

 

FEIKES HUIS met ‘TikTak’ en ‘Panama’ 

 

Ma 23.10.2017 om 10u00: Bib Permeke Antwerpen (Panama)

 

Ma 23.10.2017 om 13u30: Bib Permeke Antwerpen (Panama)

 

Zo 26.11.2017 om 11u00: Bib Permeke Antwerpen (Tik Tak)

 

Di 30.01.2018 om 10u30: CC Tessenderlo (Panama)

 

Di 30.01.2018 om 13u30: CC Tessenderlo (Panama)

 

Wo 14.03.2018 om 14u00: CC Tienen (Panama)

 

Ma 19.03.2018 om 14u00: CC Kortemark (Panama)

 

Di 20.03.2018 om 09u00: CC Kortemark (Panama – succesoptie)

 

Di 20.03.2018 om10u30: CC Kortemark (Panama – succesoptie)

 

Di 20.03.2018 om 14u00: CC Kortemark (Panama – succesoptie)

 

 

 

NIJNTJE OP DE FIETS

 

Wo 08.11.2017: CC Landen

 

Za 17.03.2018 om 14u30: CC Opglabbeek

 

Di 19.06.2018 om 10u30: CC Overijse - succesoptie

 

Di 19.06.2018 om 13u30: CC Overijse 

 

 

HET KLEURFEEST

 

Zo 17.09.2017 om 14u00: Kunst op de Markt te Bilzen

 

 

 

4BEAT 

 

Ma 20.11.2017 om 14u00: CC Opwijk

 

Di 21.11.2017 om 09u30: CC Opwijk

 

Di 21.11.2018 om 11u00: CC Opwijk

 

Di 21.11.2018 om 14u00: CC Opwijk

 

Di 23.01.20218 om 13u45: CC Izegem 

 

 

THEATER TERRA met ‘De kleine Kikkershow’ 

 

Zo 15.10.2017 om 10u30: CC Sint-Truiden

 

Zo 15.10.2017 om 15u00: CC Sint-Truiden

 

Ma 11.12.2017 om 14u00: CC Opwijk (+ speeltuin)

 

Di 12.12.2017 om 10u00: CC Opwijk (+ speeltuin)

 

Di 12.12.2017 om 14u00: CC Opwijk (+ speeltuin)

 

 

Ila Van der Pouw met ‘De GVR’ 

 

Wo 06.12.2017 om 10u30: CC Willebroek

 

Wo 06.12.2017 om 15u00: CC Willebroek

 

Wo 27.12.2017 om 15u30: Zaal Palace te Deinze

 

Di 23.01.2018 om 13u30: CC Leopoldsburg

 

Di 20.02.2018 om10u30: GC Hoeilaart

 

Di 20.02.2018 om 14u00: GC Hoeilaart

 

Di 20.03.2018 VM: CC Scherpenheuvel

 

Di 20.03.2018 NM: CC Scherpenheuvel

 

Za 24.03.2018 om 19u00: CC Sint-Truiden 

 

 

KIP MET KOP met ‘Mag ik efkes op uw wolk?’, ‘Neus’, ‘Lelijk Lief’ en ‘Vluchtwegen’

 

Di 03.10.2017 om 10u15: CC Poperinge (NEUS)

 

Di 03.10.2017 om 13u15: CC Poperinge (NEUS)

 

Di 03.10.2017 om 14u40: CC Poperinge (NEUS)

 

Do 19.10.2017 om 14u00: CC Wielsbeke (STOEL)

 

Ma 06.11.2017 om 10u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (WOLK)

 

Ma 06.11.2017 om 13u30: CC Sint-Pieters-Leeuw (WOLK)

 

Di 07.11.2017 om 10u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (WOLK)

 

Di 07.11.2017 om 13u30: CC Sint-Pieters-Leeuw (WOLK)

 

Wo 08.11.2017 om 10u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (WOLK)

 

Di 14.11.2017 om 10u00: CC Westerlo (VLUCHT)

 

Di 14.11.2017 om 13u30: CC Westerlo (VLUCHT)

 

Vr 17.11.2017 om 10u30: CC Leuven (VLUCHT)

 

Vr 17.11.2017 om 14u00: CC Leuven (VLUCHT)

 

Zo 19.11.2018 om 14u00: CC Waasmunster (NEUS)

 

Di 21.11.2017 om 11u00: CC Oude Badhuis Antwerpen (VLUCHT)

 

Di 21.11.2017 om 13u30: CC Oude Badhuis Antwerpen (VLUCHT)

 

Do 23.11.2017 om 09u00: GC Rex Essen (B & B)

 

Do 23.11.2017 om 10u30: GC Rex Essen (B & B)

 

Do 23.11.2017 om 13u30: GC Rex Essen (B & B)

 

Do 23.11.2017 om 09u00: GC Rex Essen (B & B)

 

Do 23.11.2017 om 10u30: GC Rex Essen (B & B)

 

Do 23.11.2017 om 13u30: GC Rex Essen (B & B)

 

Di 28.11.2017 om 10u00: CC Zwalm (VLUCHT)

 

Di 05.12.2017 om 10u00: CC Avelgem (VLUCHT)

 

Di 05.12.2017 om 13u30: CC Avelgem (VLUCHT)

 

Do 07.12.2017 om 10u30: CC Wilrijk (VLUCHT)

 

Do 07.12.2017 om 14u00: CC Wilrijk (VLUCHT)

 

Ma 08.01.2018 om 13u30: CC Poperinge (B & B)

 

Di 09.01.2018 om 10u15: CC Poperinge (B & B)

 

Di 09.01.2018 om 13u30: CC Poperinge (B & B)

 

Di 16.01.2018 om 10u00: CC De Pinte (WOLK)

 

Di 16.01.2018 om 14u00: CC De Pinte (WOLK)

 

Do 25.01.2018 om 13u30: CC Leopoldsburg (VLUCHT)

 

Di 06.02.2018 om 10u00: Stadsmagazijn Antwerpen (VLUCHT)

 

Di 06.02.2018 om 13u30: Stadsmagazijn Antwerpen (VLUCHT)

 

Do 08.02.2018 om 09u00: CC Kontich (VLUCHT)

 

Do 08.02.2018 om 11u00: CC Kontich (VLUCHT)

 

Do 08.02.2018 om 14u00: CC Kontich (VLUCHT)

 

Vr 09.02.2018 om 09u30: CC Kontich (VLUCHT)

 

Di 20.02.2018 om 09u00: CC Tervuren (LL)

 

Di 20.02.2018 om 10u30: CC Tervuren (LL)

 

Di 20.02.2018 om 13u30: CC Tervuren (LL)

 

Di 27.02.2018 om 10u00: CC Evergem (STOEL)

 

Di 27.02.2018 om 13u45: CC Evergem (STOEL)

 

Wo 07.03.2018 om 14u00: CC Tienen (LL)

 

Wo 07.03.2018 om 15u30: CC Tienen (LL)

 

Ma 12.03.2018 om 10u00: GC Sint-Lambrechts-Woluwe (VLUCHT)

 

Ma 12.03.2018 om 13u30: GC Sint-Lambrechts-Woluwe (VLUCHT)

 

Di 13.03.2018 om 10u00: GC Sint-Lambrechts-Woluwe (VLUCHT)

 

Do 15.03.2018 om 14u00: 30CC Minnepoort Leuven (VLUCHT)

 

Ma 19.03.2018 om 13u30: CC Sint-Pieters-Leeuw (VLUCHT)

 

Di 20.03.2018 om 10u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (VLUCHT)

 

Di 20.03.2018 om 13u30: CC Sint-Pieters-Leeuw (VLUCHT)

 

Wo 21.03.2018 om 10u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (VLUCHT)

 

Ma 23.04.2018 om 11u00: Bib Elsschot Antwerpen (VLUCHT)

 

Di 23.04.2018 om 13u40: Bib Elsschot Antwerpen (VLUCHT)

 

Di 15.05.2018 om 10u30: CC Luchtbal (VLUCHT)

 

Di 15.05.2018 om 14u00: CC Luchtbal (VLUCHT) 

 

 

FIGURENTHEATER ENNA-DIEN met ‘De wereld van kleine Bommes’, ‘Het Karretje’, ‘Kleine Jonas’, ‘Molletje en de Maan’ en ‘Kus gezocht’ 

 

Di 18.07.2017 om 14u00: Theater Tinnenpot Gent (BOMMES)

 

Wo 19.07.2017 om 14u00: Theater Tinnenpot Gent (JONAS)

 

Do 24.08.2017 om 14u00: CC Moorslede (KUS)

 

Zo 24.09.2017 vanaf 13u30: Fruit- en Cultuurmarkt te Sint-Truiden (HET KARRETJE)

 

Zo 08.10.2017 om 16u00: GC Zoutleeuw (MOL)

 

Zo 22.10.2017 om 11u00: Bibliotheek Permeke te Antwerpen (MOL)

 

Di 24.10.2017 om 10u30: CC Tervuren (JONAS)

 

Di 24.10.2017 om 13u30: CC Tervuren (JONAS)

 

Di 21.11.2017 om 09u45: CC Izegem (KUS)

 

Di 21.11.2017 om 13u45: CC Izegem (KUS)

 

Zo 26.11.2017 om 15u00: CC Leopoldsburg (KUS)

 

Vr 08 en/of za 09.12.2017: Boom (EN-DALI) - optie

 

Zo 18.02.2018 om 14u30:  Theater M in Mechelen (MOL)

 

Do 22.03.2018 om 10u30: CC Leopoldsburg (JONAS) - optie

 

Do 22.03.2018 om 13u30: CC Leopoldsburg (JONAS)

 

Di 27.03.2018 om 10u00: CC Knokke (JONAS)

 

Di 27.03.2018 om 14u00: CC Knokke (JONAS)

 

Wo 28.03.2018 om 10u00: CC Knokke (JONAS)

 

Do 29.03.2018 om 10u00: CC Knokke (JONAS)

 

Do 29.03.2018 om 14u00: CC Knokke (JONAS)

 

Wo 11.04.2018 om 15u30: CC Deinze (MAMA)

 

Di 24.04.2018 om 09u15: CC Kapellen (JONAS)

 

Di 24.04.2018 om 10u45: CC Kapellen (JONAS)

 

Di 15.05.2018 om 09u00: CC Evergem (KUS)

 

Di 15.05.2018 om 10u30: CC Evergem (KUS)

 

Di 15.05.2018 om 13u45: CC Evergem (KUS) 

 

 

SPUTNIK

 

 

Do 19.10.2017 om 10u00: CC Tielt-Winge

 

Do 19.10.2017 om 13u30: CC Tielt-Winge

 

Di 24.10.2017 om 10u30: CC Lommel

 

Di 24.10.2017 om 13u30: CC Lommel

 

Do 26.10.2017 om 10u30: CC Halle

 

Do 26.10.2017 om 13u30: CC Halle

 

 

 

THEATER DE KREET met ‘Joris en de geheimzinnige toverdrank’ 

 

Do 12.10.2017 om 09u00: CC Hooglede (JORIS)

Do 12.10.2017 om 10u30: CC Hooglede (JORIS)

Do 12.10.2017 om 14u00: CC Hooglede (JORIS)

Do 19.10.2017 om 10u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (JORIS)

Do 19.10.2017 om 14u00: CC Sint-Pieters-Leeuw (JORIS)

Di 05.12.2017 om 10u30: CC Hoboken (JORIS)

Di 05.12.2017 om 14u00: CC Hoboken (JORIS)

Wo 06.12.2017 om 10u30: CC Hoboken (JORIS)

Do 18.01.2018 om 13u30: CC Kraainem (JORIS)

Di 30.01.2018 om 10u00: CC De Pinte (JORIS)

Di 30.01.2018 om 14u00: CC De Pinte (JORIS)

Wo 14.02.2018 om 14u00: CC Overijse (JORIS)

Di 06.03.2018 om 10u00: Stadsmagazijn Antwerpen (JORIS)

Di 06.03.2018 om 13u30: Stadsmagazijn Antwerpen (JORIS)

Zo 15.04.2018 om 14u30: Theater M te Mechelen (JORIS)

Di 17.04.2018 om 10u30: OC Luchtbal (JORIS)

Di 17.04.2018 om 14u00: OC Luchtbal (JORIS)

Zo 27.05.2018 om 14u00: CC Kontich (JORIS)

Do 31.05.2018 om 13u30: CC Hoeselt (JORIS)
 

 

 

MENEER MONSTER met ‘De Gruffalo’, ‘Een mol die wilde weten wie…’ en  ‘De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen’

Wo 18.10.2017 om 14u00: CC Mortsel (EEN MOL DIE)

Do 19.10.2017: CC Mortsel (EEN MOL DIE)

Di 24.10.2017 om 10u30: CC Puurs (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Di 24.10.2017 om 14u00: CC Puurs (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Vr 03.11.2017 om 15u30: Zaal Brielpunt in Deinze (DE GRUFFALO)

Ma 20.11.2017 om 13u45: CC Izegem (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Wo 29.11.2017 om 10u00: CC Knokke (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Do 30.11.2017 om 10u00: CC Knokke (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Do 30.11.2017 om 14u00: CC Knokke (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Di 06.02.2018 om 10u00: CC Houthalen (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Di 06.02.2018 om 13u30: CC Houthalen (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Wo 14.02.2018 om 14u00: CC Tienen (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Zo 04.03.2018 om 14u30: CC Wilrijk (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Di 06.03.2018 om 10u00: CC Opwijk/zaal Sint-Paulus (EEN MOL DIE)

Di 06.03.2018 om 14u00: CC Opwijk/zaal Sint-Paulus (EEN MOL DIE)

Di 20.03.2018 om 10u00: CC Wervik (WAANZINNIGE BOOMHUT)

Di 20.03.2018 om 13u30: CC Wervik (WAANZINNIGE BOOMHUT) 

 

 

MATTHIAS ROMIR met ‘Life is…’

 

Bekijk hier de video: https://vimeo.com/87880493

 

 

 

Di 03.10.2017 om 11u00: CC Knokke

 

Za 18.11.2017 om 19u00: CC Vilvoorde

 

Di 19.12.2017 om 20u00: CC Brugge (in CC Daverlo)

 

Vr 22.12.2017 om 19u00: 30CC Stadsschouwburg Leuven

 

Ma 29.01.2018 om 10u00: CC Bree

 

Ma 29.01.2018 om 14u00: CC Bree

 

Di 30.01.2018 om 10u00: CC Bree i.s.m. CC Meeuwen-Gruitrode

 

Di 30.01.2018 om 14u00: CC Bree i.s.m. CC Meeuwen-Gruitrode

 

 

 

 

 

DUO DIESEL met ‘Fijn stof’

 

DUO DIESEL met ‘Fijn stof’ (8+):https://vimeo.com/143639474

 

 

 

Za 16.09.2017 namiddag: PuKeMa Straattheaterfestival (2x 25 minuten)

 

Ma 02.10.2017 om 11u00: CC Knokke

 

Di 17.10.2017 om 10u30: CC Zonhoven

 

Di 17.10.2017 om 13u30: CC Zonhoven

 

Di 05.12.2017 om 14u00: CC Luchtbal Antwerpen

 

Do 18.01.2018 om 14u00: CC Jette

 

Za 24.02.2018 om 19u00: CC Evergem

 

Zo 18.03.2018 om 15u00: CC Hamme

 

Wo 04.04.2018 om 14u30: CC Harelbeke                  

 

 

 

 

 

DUETT COMPLETT met ‘Grandioso’ (7 tot 14 jaar en avond/familie)

 

Clipje: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bGxoPUo1vt4#! En een tweede: http://www.youtube.com/watch?v=eGRayGoDlIE&feature=relmfu

 

 

 

Wo 27.09.2017 om 09u30: CC Leopoldsburg

 

Wo 27.09.2017 om 11u00: CC Leopoldsburg

 

Do 28.09.2017 om 10u30: CC Geraardsbergen

 

Do 28.09.2017 om 13u30: CC Geraardsbergen

 

Vr 29.09.2017 om 20u00: CC Ninove

 

Ma 06.11.2017 om 10u30: CC Vilvoorde

 

Ma 06.11.2017 om 13u30: CC Vilvoorde

 

Di 07.11.2017 om 10u30: CC Vilvoorde

 

Di 07.11.2017 om 13u30: CC Vilvoorde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Premieres

Premières op komst


Vrijdag 27 oktober 2017
PIV HUVLUV met 'Zijn er nog vragen?'
in CC Roeselare

Zaterdag 28 oktober 2017
PIV HUVLUV met 'Zijn er nog vragen?'
in CC Aalst

Zaterdag 11 november 2017
TABLEAU NR. 1 met '2 flikken'
in Fakkeltheater Antwerpen

Donderdag 14 december 2017
WALTER BAELE met 'No Man Show'
in CC Evergem

Dinsdag 23 januari 2018
CW BOOST met 'Vita'
in CC Den Blank te Overijse

 

Premières Jeugdtheater


Zondag 5 november 2017 om 15u00
TWEELICHT & ZOON met 'De Ark van NoWay''
in CC Lier 

 

 

 

 

 

 

Wie zijn wij

Eind 1993 vragen het Gentse theaterkollektief D&A en het Kortrijkse Kunstencentrum Limelight (het huidige BUDA) ons of we iemand kennen die de spreiding van hun producties wilde behartigen. Door de groei die zij meemaakten en de plannen die zij hadden, groeide de behoefte om zich het liefst uitsluitend te concentreren op het artistieke. 


Christian Lapinne, op dat moment reeds 15 jaar actief als free lance-journalist / theaterrecensent voor verschillende media (De Morgen, Het Laatste Nieuws, BRTN-radio, Kwintessens, Poppenpodium Nederland...) was bekend met de theatersector en dus ook met het werk van voornoemde artiesten.


Op 1 april 1994 richtte hij, samen met Carine Van den Bossche, Theaterbureau XL-Productions op. Spoedig deden verschillende artiesten beroep op XL voor hun spreiding en naderhand ook de promotionele begeleiding. Gaandeweg werd het aanbod naast theatervoorstellingen uitgebreid met familie- en jeugdvoorstellingen, cabaret, (stand-up) comedy, muzikale humor, dans en tentoonstellingen.

U kan bij ons terecht voor voorstellingen in uiteenlopende disciplines voor verschillende leeftijdsgroepen. We zijn heel blij dat wij op deze manier kunnen werken en met zoveel afwisseling. Dit is zoveel leuker dan een kantoorjob en de afwisseling houdt het ook voor iedereen boeiend. Wij zorgen voor de verkoop in culturele centra, de theaters en het bedrijfsleven. Onze website geeft u een goed beeld van waar ons bureau voor staat en voor gaat.

Wij vervulden een pioniersrol in het humorgenre door in 1997 als eerste in Vlaanderen het genre stand-up comedy te introduceren met het collectief Bonjour Micro en een aantal stand-up comedians te ontdekken én te lanceren in het culturele circuit waaronder Raf Coppens, Nigel Williams, Piv Huvluv, Bert Kruismans, Wim Helsen, Alex Agnew, Frans Pelgrims, Bart Wax, Brik Van Dyck, Vitalski e.v.a.
Theaterbureau XL-Productions mag zich ook de ontdekker noemen van De Schedelgeboorten, Jummoo en ManManMan en daar zijn we best heel trots op. Wij organiseerden de eerste Belgische tournee('s) van het internationaal bekende gezelschap van Paul Morocco & Olé uit Spanje en van de Marokkaans/Nederlandse top stand-up comedian Najib Amhali. Ons bureau werkte ook jaren samen met Theater Zuidpool (onder het directeurschap van Peter Benoy) van 1997 tot en met hun doorbraak in het seizoen 2000-2001.

Wij vertegenwoordigen de belangen van alle bij het bureau aangesloten artiesten en verlenen ondersteuning waar nodig. Sinds augustus 1997 is XL-Productions gehuisvest te Sint-Martens-Latem.

Voor alle info en boekingen van onze artiesten, kan u ons bereiken elke werkdag van 09u30 tot 12u en van 14u tot 17u, telefonisch op het nummer 09/281.10.05.

Voor de algemene voorwaarden van het contract, klik hier.

A la Française

Klik hier voor ons Franstalig Aanbod